Rüyada gözü şişmek

Rüyada gözü şişmek çalışılan işte büyük bir zam alınacağına, eline geçen paranın sıkıntılarını gidermeyeceğine, huzurun ve mutluluğun da bir ömür devam edeceğine, üzüntülerin ve sıkıntıların yakın bir zaman içerisinde ortadan kalkacağına, artık rahat bir nefes alacağına, uzun zamandan beri kurulan hayallere kavuşulacağına ve en kısa zamanda çok güzel işlere ve çok kazanç sağlayacak projelere girileceğine, sakin ve güzel bir hayat süreceğine, bereketin artacağına delalettir.

Rüyada gözü şişmek gördüyseniz:

  • Girişimci olmanızda fayda var.

Rüyada yüzü gözü şişmek kudret ve hikmet sahibi olacağına, sürekli sorunlar ile meşgul olacağına, büyük sıkıntılar çekeceğine tabir olunur.

Rüyada gözleri şişmek maddi zarara uğrayarak yokluğa ve darlığa düşeceğine, evlat sahibi olacağına, işlerinin açılacağına ve hayatının düzene gireceğine işarettir.

Rüyada gözü şişmek hayırlı kapılar açılacağına, bekârlığına da veda edeceğine, kendine olan öz güvenini kaybedeceğine ve bir daha cesaret edip büyük adımlar atamayacağına delalet eder.

Rüyada ağlamaktan gözleri şişmek işlerin hayırlı kapılar açacağına, sağlıklı ve hayırlı bir ömür geçireceğine, paradan ve dünya malından da bolca nasipleneceğine rivayet eder.

Rüyada vücudu şişmek yakın bir arkadaşın ihanetine uğranacağına ve aksiliklerin başgöstereceğine, başarılarının ses getirmesi sayesinde çok büyük kişilerden iş teklifi alacağına, karşısına çıkacak engellerin ve aksiliklerin ortadan kalkacağına yorulmaktadır.

Rüyada göbeği şişmek kafasının ve içinin rahatlayacağına, yüzünün güleceğine, maddi sorunlar yüzünden eşlerin birbirlerine düşeceklerine, uzun zamandan beri üzerinde fikir birliği edilmiş bir konuda kötü bir haber geleceğine, kötü bir kişi yüzünden zarara uğranacağına delalet etmektedir.

Rüyada boğazı şişmek beklemediği kadar büyük zararlar edeceğine, iş hayatında bir türlü istenen atılımın yapılamayacağına ve bu yüzden neredeyse ortaklığın bozulma aşamasına geleceğine, önemli işlere imza atacağına alamet etmektedir.

Rüyada dudakları şişmek aile bireyleri arasında tartışmalar olacağına, az da olsa feraha çıkılacağına, çok yakın bir zaman içinde çok hayırlı bir işe gireceğine, bu iş sayesinde çok hayırlı ve mutlu günler geçireceğine, uzun yıllardan beri hayal ettiği ve çok büyük arzu duyduğu şeylere kısa zaman içinde kavuşacağına rivayet etmektedir.

İnsan emeğini takdir etmek için ⭐Paylaş⭐ 🙏
Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Scroll to Top