Rüya Tabirleri / Genel / Rüyada geniş avlulu ev görmek

Rüyada geniş avlulu ev görmek

Rüyada geniş avlulu ev görmek kısmetlerin azalacağına, yakın zaman içinde üzüntü duyulacak bazı olaylar yaşanacağına ve parasal açıdan büyük kayıplar verileceğine, özellikle yarınını düşünmeden hareket etmesi sonucunda bir anda maddi sıkıntı yaşayacağına, iş hayatı ile ilgili çok radikal kararlar alacağına, çok güzel işlere girerek kariyerinde yeni yeni sayfalar açacağına, gelecekte hem çok zengin hem de nüfuslu biri haline geleceğine, düşmanlarının kendisinden uzaklaşacağına, ev içinde sorunların ortaya çıkacağına inanılır.

Rüyada geniş avlulu ev gördüyseniz:

  • Sizi tanıyanları şaşırtabilirsiniz.

Rüyada geniş avlulu ev görmek kendisini suçlamaktan bir türlü kurtulamayacağına ve huzursuz günler geçireceğine, zenginlik içinde bir yaşam sürüleceğine, hevesinin kursağında kalacağına, başarısının düşeceğine yorulur.

Rüyada ev avlusu görmek esenlik, huzur ve saadet bulacağına, etrafındaki insanlara başları sıkıştığında yardım edeceğine ve kendisine uygun hayırlı bir kısmet bulacağına, yapılan hataların ve düşülen kötü durumların düzeltileceğine ve çok hayırlı ve çok güzel olaylar ile karşılaşılacağına inanılır.

Rüyada evi geniş görmek büyük atılımlar yapacağına, kendisine destek olan insanları hiçbir zaman unutmayacağına ve yapacağı çok başarılı projeler ile önlenemez bir yükselişe geçeceğine, elindeki işi birçok kişiye sevdireceğine, yakın bir zaman içinde kendi işine sahip olacağına, zorlukların yakın zaman içinde sona ereceğine, bir konu hakkında süren endişeli bekleyişin son bulacağına işarettir.

Rüyada geniş merdivenli ev görmek işyerine yüklü miktarda para sokacağına, çok kötü ve üzüntülü dönemler yaşandıktan, çok büyük maddi ve manevi zararlara uğradıktan sonra rüya sahibinin, yapacağı akıllıca ve başarılı hamleler sayesinde çok kötü durumlara düşmekten ve daha fazla zarar uğramaktan kurtulacağına, kariyerinin de zirvesine yükseleceğine alamet etmektedir.

Rüyada geniş yeni ev görmek mutlu, rahat ve huzurlu olunacağına, zarar edilen işlerin düzeleceğine, sıkıntıların, aksiliklerin ve sorunların üst üste geleceğine, tabiri caizse dağ gibi büyüyeceğine, sevdiklerinin kendisini terk edeceğine, ağız tadının da kaçacağına, atılan adımlar sayesinde kazancın çok daha artacağına rivayet etmektedir.

Rüyada geniş bir evde oturmak sıkıntıların yakın zaman içinde ortadan kalkacağına, ortak olarak gireceği bir işte ihanete uğrayacağına, kendisini yalnız hissettiğinde yanında kimseyi bulamayacağına tabir olunur.

Rüyada büyük geniş bir ev görmek birlik ve dayanışma halinde olacağına, eş, dost ya da akrabalardan biri ile bir yola çıkılacağına, kazancının daha da artacağına tabir olunur.

Rüyada geniş güzel ev görmek bereketli günler geçirileceğine, hayırlı işlere girişileceğine, büyük bir kazanç kapısı kazanılacağına alamet etmektedir.

Hemen Paylaş & Kaydet

Rüyanı Yaz, Ehl-i Tabir yorumlasın!

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments