Rüyada gece sigara içmek

Rüyada gece sigara içmek bolluk ve bereket içinde bir döneme gireceğine, yeni bir yuva kurmak için uğraş verileceğine, yakın bir akrabanın vesile olduğu bir arkadaşlığın evlilikle sonlanacağına, mutsuz ve huzursuz günler geçirileceğine, üzücü bir tartışmaya girileceğine ve bu tartışma sonucunda çok sevilen biri ile yolların ayrılacağına, aile bireyleri ile güzel günler geçirileceğine, kendisi için hayal ettiği şeylere kısa zaman içinde çok mutlu ve huzurlu bir şekilde kavuşacağına, kimseyle konuşmaz olacağına, doktordan doktora koşturacağına, eskiden olduğu gibi iyi haline gelebilmek için elinden gelen çabayı göstereceğine, maddi anlamda güçlü bir kişi haline geleceğine ve istediği gibi yaşama lüksüne sahip olacağına rivayet eder.

Rüyada gece sigara içmek gördüyseniz:

  • Yapacağınız değişiklikler bazı kişileri üzebilir.

Rüyada gece sigara içmek rüyayı gören kişinin o kimseye karşı içine kurt düşeceğine, kişinin utancından sosyal ortamlardan uzak duracağına, kişinin her işte başarılı olacağı güce ve kudrete sahip olacağına tabir olunur.

Rüyada acı sigara içmek sürpriz gelişmelerle karşılaşacağına çok mutlu olacağına, hafifleyeceğine, daha sonra yolda karşısına çıkacak bazı engellerden ötürü tökezleyeceğine, işlerinin bu yüzden aksayacağına, iş bitiriciliği sayesinde ticaret dünyasının önde gelen isimleri arasında yer alacağına işaret etmektedir.

Rüyada sigara ve kahve içmek ne yapacağına, ancak bir türlü istediği gibi hareket edemeyeceğine, ettiği zararları telafi edeceğine, kazancını arttıracağına alamet etmektedir.

Rüyada iki sigara içmek böylece zor durumda kalınan ve maddi sıkıntı çekilen bir dönemin kapanacağına, bu sayede son zamanlarda kötü giden her şeyin düzeleceğine, gözden düşeceğine, sorunların günden güne daha zor bir duruma geleceğine işarettir.

Rüyada balkonda sigara içmek yeni işler alma fırsatı elde edeceğine, bembeyaz ve yepyeni bir hayat çıkacağına, dolandırılacağına, iftiraya uğrayacağına, kötü kişilerin şerrine denk geleceğine rivayet eder.

Rüyada naneli sigara içmek değer göreceğine, rüya sahibinin, yeteneklerinin ve becerilerinin karşılığını bulacağına, kendisine dert ettiği şeyleri atlatmayı ve unutmayı bileceğine, bu sayede rahata ereceğine, eğlenceli ve güzel günler yaşayacağına tabir olunur.

Rüyada birden fazla sigara içmek sıkıntıların tekrar tekrar başa saracağına, sermayenin harcandığına değeceğine, tahmin edilenden daha fazla kar getireceğine ve hedeflerin karşılık bulacağına, darda kalacağına, başarısızlığı karşısında yıkılacağına, üzüleceğine delalet etmektedir.

Rüyada otobüste sigara içmek hastalığını yenmeyi başaracağına, her işinde çok büyük kazançlar elde edeceğine, yarardan çok zarar getireceğine, arkadaşların ya da ortakların arasını açacağına rivayet etmektedir.

İnsan emeğini takdir etmek için ⭐Paylaş⭐ 🙏
Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Scroll to Top