Rüya Tabirleri / Genel / Rüyada evli kadının elini tutmak

Rüyada evli kadının elini tutmak

Rüyada evli kadının elini tutmak bunun da kendisi için daha içinden çıkılmaz halleri doğuracağına, yapılan işlerin yeterli kazanç sağlamayacağına, bilakis hiçbir eksiğinin kalmayacağına, hanesinden bolluk ve bereketin eksik olmayacağına, çok sevileceğine, yarar getirecek bir çalışmaya ortaklık edileceğine, çok zor ve sıkıntılı bir duruma düşebileceğine, büyük üzüntüler yaşayabileceğine, maddi ve manevi olarak kendisini yıpratacak olaylar ile karşılaşacağına, sevilen bir kişi ile kurulacak olan bir ortaklık sayesinde büyük kazançlar elde edileceğine alamet eder.

Rüyada evli kadının elini tutmak gördüyseniz:

  • Dostlarınızın verdikleri tavsiyeler size çok çekici görünseler bile onları sonraya bırakmanız daha iyi olabilir.

Rüyada evli kadının elini tutmak kısa bir süre içinde çok büyük kazanç elde edeceğine, çok büyük tartışmalara ve çekişmeler yaşayacağına ve aile arasında zaman zaman sürtüşmeler meydana geleceğine, toplumdan kendisini soyutlayarak yalnızlığa düşeceğine delalettir.

Rüyada evli birinin elini tutmak sevdiği kişilerden aldığı destek ve yardımla da amacına ulaşacağına, çok büyük kazançlar elde edip iyi yerlere geleceğine, yeni bir şehre taşınıp yeni bir işe gireceğine ve yeni işinde çok büyük başarılara imza atarak çok zengin biri olacağına işarettir.

Rüyada evli erkeğin elini tutmak iyi niyetle ses çıkarmayan rüya sahibinin bu durumdan hoşnut olmayarak yöneticileriyle görüşeceğine, destek vereceği düşünülen bir kişiden destek görülmeyeceğine ve büyük bir hayalkırıklığı yaşanacağına, sıkıntıların ve sorunların kısa süre içinde sona ereceğine, zahmetli bir işin kolayca halledileceğine, sevinçli ve güzel haberler alınacağına işaret eder.

Rüyada tanıdık bir kadının elini tutmak bolluk ve bereket içinde olacağına, ardından yeni bir işe gireceğine, yaşadığı sağlık sorununun tedavi edileceğine, yaşadığı bir hayal kırıklığını telafi edeceğine, dertlerinden ve sorunlarından kurtulacağına, ticaretin önünün açılacağına inanılır.

Rüyada kadın elini tutmak başında dönüp duran kara bulutların dağılacağına, zor durumlardan kurtuluşa erileceğine, rahat bir döneme girileceğine, aile bireyleri arasındaki tartışmaların ve sürtüşmelerin sona ereceğine, türlü sebeplerle askıya alınmış olan bir projenin sonlandırılacağına, hanesine bolluk ve bereket dolacağına, sıkıntılarının biteceğine tabir olunur.

Rüyada kadının elini tutmak uzun süre bu durumla baş etmek için uğraşmak zorunda kalacağına ve işlerinin ve çalışmalarının bu sebeple zarar göreceğine, karlı işlere gireceğine, aile hayatı içinde istenen ve hayali kurulan ne varsa sahip olunacağına yorulur.

Rüyada kadın eli tutmak bunun da kendisini çok iyi hissetmesine vesile olacağına, uzun zamandan beri yaşanmamış olan zararlarla karşılaşılacağına ve kimseden destek alınamadığı için büyük bir çıkmaza girileceğine, ancak daha sonra bu durumların düzeleceğine delalet etmektedir.

Rüyada bir kadının elini tutmak işlerinde çok büyük ilerlemeler kaydedeceğine, bazı büyük projelere girerek kendisine uygun kimseler ile ortaklık kuracağına, zor bir durumun üstesinden gelmeye, bir organizasyona katılacağına rivayet eder.

Paylaş, Hayra çıksın
  • Rüyanız gün içinde yorumlanıp bu sayfada yayınlanacak. Yorum için ara ara bu sayfayı ziyaret etmeyi unutmayın.
  • En ilgili sayfaya yazılmayan rüyalar sistem tarafından otomatik olarak silinmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.