Rüya Tabirleri / Genel / Rüyada evi kireçle badana yapmak

Rüyada evi kireçle badana yapmak

Rüyada evi kireçle badana yapmak dünyasının bir anda değişeceğine, rahat erileceğine, ayrıca üst düzey bir yöneticinin desteğinin alınmasıyla yüksek maaşlı bir mevkiye terfi alınacağına, yeni kararları sayesinde yüzünün güleceğine, gereksiz yere kendisini üzecek ve manevi olarak zarar getirecek bir yola gireceğine ve rahatının kaçacağına, kararlar alacağına, kişinin kendisinden yaşça büyük, nüfuzlu biri tarafından himaye altına alınacağına, iş hayatında bir türlü istenen atılımın yapılamayacağına rivayet eder.

Rüyada evi kireçle badana yapmak gördüyseniz:

  • Karşınızdaki kişi ya da grupların karakterlerini biliyorsunuz.

Rüyada evi kireçle badana yapmak onun bir sıkıntısını ya da derdini çözeceğine, sorunlu kişiler ile iş yapmak zorunda kalınacağına, aile bireylerinin arasının açılacağına ve  maddi ve manevi açıdan zarar görüleceğine delalet etmektedir.

Rüyada beyaz kireçle badana yapmak işlerinin yarım kalacağına, hayallerinin suya düşeceğine, kararlı ve isabetli adımlarının yüzünü güldürecek sonuçlar vereceğine, ruhuna ilaç gibi gelecek ve onu iyileştirecek kadar hayırlı gelişmeler yaşayacağına inanılır.

Rüyada kirecle badana yapmak evinde ve işyerinde bolluk ve bereketin hüküm süreceğine, aile bireyleri arasında çok büyük ve hayırlı bir bağın kurulacağına, problemlerle baş etmekte zorlanacağına, yakın bir akrabadan kötü bir haber alınacağına, uykusuz geceler yaşanacağına, büyük bir ihanete uğranacağına, oturulan semtte çıkarılan bir dedikoduya malzeme olunacağına ve haklıyken haksız duruma düşüleceğine rivayet etmektedir.

Rüyada kireç badana yapmak iş yerinde en gözde personel ya da memur olacağına, yaptığı bir hareket ya da söylediği bir sözden ötürü insanların kendisinden uzaklaşacağına ve çok büyük bir boşluğa düşüp kendini çok çaresiz hissedeceğine, gururlu bir hayat süreceğine işaret etmektedir.

Rüyada evi kireç yapmak üzüntülü günler yaşanacağına, aile hayatının daha iyi bir hal alacağına, verilen sözlerin teker teker yerine getirileceğine, imkanlarını zorlayarak hedeflerini büyüteceğine, gönül hoşluğu içinde olacağına, hafifleyeceğine delalet etmektedir.

Rüyada beyaz kireç yapmak hayali kurulan bir şeye el birliği ile ulaşılacağına, daha önce yaşanmış bir hastalığın nüksedeceğine, büyük ve güzel gelişmeler sayesinde işini büyüteceğine alamet etmektedir.

Rüyada kirec yapmak kıskanan kişiler tarafından ortaya çıkarılan kötü sürprizleri kendi bilek gücü ile yeneceğine ve korkusuzca işinin başında duracağına, resmi bir kurumda üst bir makama terfi alınacağına, dünyada helal mal yemeye ve helal kazanca inanılır.

Rüyada duvara kireç yapmak insanlarla sıcak ilişkiler içerisinde olacağına, kendisi için çok yardım etmiş ve hala yardım  eden birisine bir sürpriz yapılacağına ve bu sayede mutu edileceğine, zararlı bir işin ortasında kalınacağna, aşılan engellerin tekrar başgöstereceğine, fırsatların gün geçtikçe daha da artacağına işarettir.

Sayfayı Kaydet

Rüyanı Yaz, Ehl-i Tabir yorumlasın!

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments