Rüya Tabirleri / Genel / Rüyada eski sevgilinin sevgilisiyle konuşmak

Rüyada eski sevgilinin sevgilisiyle konuşmak

Rüyada eski sevgilinin sevgilisiyle konuşmak başarılarının artmasıyla birlikte gelirinin de yükseleceğine, günah işlemekten korunacağına, aile hayatı ya da iş hayatı ile ilgili olaylar ve düşünceler için edilen duaların Allah katında kabul edileceğine, stres yaratan durumların ortadan kaldırılacağına, işlerin yeni kapılar açacağına, yeni kişilerle büyük projelere girileceğine, beklenmedik kapıların açılmasına, maddi olarak büyük bir zarar görüleceğine, kara kara düşünür olacağına ve kendini adeta büyük bir çıkmazın içine girmiş gibi hissedeceğine, eline geçen paranın hayatını bir hayli rahatlatacağına, zenginlik içinde bir yaşam sürüleceğine alamet eder.

Rüyada eski sevgilinin sevgilisiyle konuşmak gördüyseniz:

  • Bazı arkadaşlarınızın onay vermediği kişilerle maddi, romantik, sanal veya ticari ilişki ya da iş birlikleri içerisine girebilirsiniz.

Rüyada eski sevgili telefonla konuşmak işlerinin çok açılacağına, alacağı hayırlı kararların geleceğini olumlu yönde etkileyeceğine, karlı yatırımlarının uzun vadede kendisine büyük kolaylık sağlayacağına, rüya sahibinin hayırlı ve güzel gelişmeler yaşayacağına delalet eder.

Rüyada eski sevgilisiyle telefonda konuşmak patron koltuğuna geçeceğine, korkularının, hastalıklarının ve maddi sıkıntılarının çözüleceğine, fakirlikten kurtularak feraha kavuşacağına aynı zamanda tez vakitte maddi durumunun iyileşeceğine delalet etmektedir.

Rüyada eski sevgili konuşmak kırılan kalplerin tamir edileceğine, zor geçen bir dönemin yakın zaman içinde biteceğine, işlerinin çok iyi olacağına ve büyük kazanç elde edeceğine delalet etmektedir.

Rüyada eski sevgilinin sevgilisiyle konuşmak işinin en iyisi olacağına, elden çıkan malların geri kazanılacağına, sıkıntılarını üzerinden atacağına, çok büyük işlere girerek büyük kazançlar elde edeceğine yorulur.

Rüyada eski sevgiliyi konuşmak hayatınızdaki nankör bir kişinin varlığına ve bu kişinin sizi aldattığına, maddi olanakların kötüleşeceğine, uzun zamandan beri sürdürülen hayallerin kaybedileceğine, bağışıklığın zayıflamasından ötürü sağlık sorunları yaşanacağına, sorunlarının kısa bir zaman içinde son bulacağına alamet eder.

Rüyada eski sevgiliyle telefonda konuşmak ters giden durumları düzeltmek için atılan adımların boşa gideceğine, ona dertlerini unutturacak güzel gelişmelerle karşılaşacağına, iş güç konusunda birçok karar verileceğine işaret etmektedir.

Rüyada telefonla eski sevgiliyle konuşmak birçok kişinin yapması gereken işin altında kalınacağına, üzüntülerini ve acılarını unutacağına, maddi olarak sorun yaşayan kişilere iş vereceğine tabir olunur.

Rüyada eski sevgiliyle oturup konuşmak maddi açıdan çok sıkıntı çekileceğine ve yakın bir arkadaşının ihanetine uğranacağına, en yüksek makamlara oturacağına, ruhen güzelleşeceğine işaret eder.

Paylaş, Hayra çıksın

Rüyanı Yaz, Ehl-i Tabir yorumlasın!

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments