Rüya Tabirleri / Genel / Rüyada eski karanlık ev görmek

Rüyada eski karanlık ev görmek

Rüyada eski karanlık ev görmek eşler arasındaki tartışmaların sona ereceğine, bereketli işlere gireceğine, verilen kararlar sayesinde istenen her şeye ulaşılacağına, sanatsal açıdan değeri olan bazı çalışmalar gerçekleştirileceğine ve fırsat kapılarının kendiliğinden açılacağına, yaşanan memnuniyetsizliğin bir süre daha devam edeceğine ve bu süreç içinde iletişimde sorun yaşanacağına, hiç olmadığı kadar zarar edeceğine, geçiminin rahat ve kolay olacağına, ağız tadının, keyfinin, rahatının, konforunun ve lüksünün de sürüp gideceğine, anne ya da babanın hastalandığı haberinin geleceğine delalet etmektedir.

Rüyada eski karanlık ev gördüyseniz:

  • Duygusal anlamda kırılmak istemiyorsanız, tam olarak neler olup bittiğini anlayana kadar duygularınızı kendinize saklamanızda fayda var.

Rüyada eski karanlık ev görmek kazancının ve rahatlığının daim olacağına, çalışarak ailesine maddi açıdan yardımda bulunacağına, kendisini çok rahat edeceği bir dönem içinde bulacağına rivayet etmektedir.

Rüyada eski sevgiliyi karanlıkta görmek uğradığı zararları sevdiği kişilerden alacağı destek ile ortadan kaldıracağına, kaybedilen şeylerin tekrar kazanılacağına, hedeflerine yürürken kendisinden emin şekilde hareket edeceğine alamet etmektedir.

Rüyada içi karanlık ev görmek emeklerinin yarıda kalacağına, stres ve sinirden uzak durulacağına, kendini toparlayamayacağına delalet eder.

Rüyada evi karanlık görmek büyük kazançlar elde ederek yardıma muhtaç insanlar için harcanacağına, çok büyük ve sağlam dostluklar sayesinde hiçbir zaman sırtın yere gelmeyeceğine, bazı sorunları yüzünden kırıldığı kişiler ile arasını düzelteceğine, eğitim konusunda bulunan eksiklerin giderileceğine tabir olunur.

Rüyada karanlık eve girmek kısa süre içinde kendi işine sahip olunacağına, bulunduğu mevkide gerçekleştirdiği çalışmalar ve kazanacağı üstün başarı sayesinde terfi alacağına, çok büyük bir çalışma temposu içine gireceğine yorulur.

Rüyada karanlıkta ev görmek sorunlarından kurtulmak için sevdiği kişilerden yardım isteyeceğine ancak herhangi bir kişiden bir türlü yardım alamayacağına, sorun yaratan işlerde kısa zaman içinde bazı kötü kişiler tarafından çeşitli aldatmacalar yaşanacağına, işlerin başarı kazanması sayesinde kıskançlık duyan kişilerle tartışma yaşanacağına ve çok rahat bir döneme gireceğine, belli bir standardın altına düşmeden hayatını sürdüreceğine, azla yetinmek zorunda kalmayacağına delalet eder.

Rüyada karanlık bir evde olmak gönül işlerinden mutluluk bulacağına, rüya sahibinin şansının açılacağına ve yeni işlere girmek için yeni fırsatlar elde edeceğine, maddi anlamda zarar edeceğine rivayet eder.

Rüyada karanlık ev görmek kötü ve durmuş olan işlerin açılacağına, uzun zamandır içinde bulunduğu parasal problemlerden yavaş yavaş kurtulacağına, rahatsızlık veren bir durumun edilen dualar ve alınan hayır duaları sayesinde çok mutlu bir sonuca ereceğine rivayet etmektedir.

Sayfayı Kaydet

Rüyanı Yaz, Ehl-i Tabir yorumlasın!

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments