Rüya Tabirleri / Genel / Rüyada elini sıkmak

Rüyada elini sıkmak

Rüyada elini sıkmak kendisini hiç olmadığı kadar kötü bir durumda bulacağına, elinde bulunan imkânların boşa çıkacağına, işlerinin bazı kişiler tarafından engellenmeye çalışılacağına, kendisini sorunlar yüzünden çok kötü hissedeceğine, aşılamaz ve çözülemez sorunlarının olmayacağına, üzüntü duyulan bir konuda istenen şeylerin gerçeğe dönüşeceğine, önemli bir şahsiyet olacağına, gereksiz ve değersiz birinden yardım isteneceğine, neredeyse mahkeme kapılarına düşüleceğine, çok uzun bir süre boyunca akrabalarla arasına mesafe koyacağına, ailesi ve diğer yakınları ile koyu muhabbette olacağına, yüklü miktarda para kazanacağına, çok büyük bir saygınlığa kavuşacağına ve çalıştığı yerin yönetimi tarafından üst bir mevkiye getirileceğine tabir olunur.

Rüyada elini sıkmak gördüyseniz:

  • Neler olup bittiğini anlamak için yan yollar bulmanız gerekebilir.

Rüyada devlet adamının elini sıkmak sıkıntılı geçen bir dönemin sevilen bir kişinin yardım etmesi sayesinde çok hayırlı ve kazançlı bir şekilde sona ereceğine, deyim yerindeyse elinin dönmez olacağına, borçlarının bitmesi ile çok büyük bir mutluluk duyacağına alamet eder.

Rüyada düşmanının elini sıkmak kurulu düzenin yıkılacağına, yönetici makamına geleceğine, her gününün bir öncekinden daha güzel geçeceğine yorulur.

Rüyada ölünün elini sıkmak iş hayatında çok hayırlı ve büyük kazançlar sağlayacak çalışmalar gerçekleştirip hiç aklına gelmeyecek kadar büyük başarılara imza atacağına, iş hayatında ya da aile hayatında başı sıkıştığında yardımına koşup destek olacağına, imrenilecek bir ev yaşantısının olacağına alamet etmektedir.

Rüyada birinin elini sıkmak sevdiği kişiyle çok uyumlu bir ilişki yaşayacağına, üst üste birçok sorun yaşanacağına, büyük bir rahatsızlık ve endişe duyulacağına, sevilen kişiler ile aranın açılacağına ve aile bireyleri arasında ortaya çıkacak fikir ayrılığından ötürü zor günler geçirileceğine, çalışmaların günden güne daha popüler olacağına işaret eder.

Rüyada başbakanın elini sıkmak daha sonra ortaklığın bozulacağına ve yola tek başına devam edileceğine, üzüntülerin, endişelerin ve dertlerin biteceğine, hayal edilen şeylere kısa zaman içinde ulaşılacağına işaret eder.

Rüyada başbakan elini sıkmak zaman kaybına sebep olan bir uğraşın terk edileceğine, doğruluktan ve hak yolundan da ayrılmayacağına, bir sebeple rüyalarının da günden güne daha karanlık ve kasvetli bir hal alacağına inanılır.

Rüyada bir erkeğin elini sıkmak hayırlı bir olayla kendisini zengin edecek bir dönemin başlayacağına, kısa sürede evlat sahibi olacağına, mutlu, huzurlu, sağlık dolu ve güzel günler geçirileceğine, işlerin çok daha iyi bir şekilde ilerleyeceği bir döneme girileceğine ve yardıma muhtaç insanlara çok büyük yardımlarda bulunulacağına delalet eder.

Rüyada cumhurbaşkanının elini sıkmak maddi ve manevi olarak rahata kavuşacağına, kötü halden iyi hale geçeceğine, dertlerini ve sorunlarını bir tarafa bırakacağına, sıkıntıların tekrarlanmaması için çeşitli önlemler alınacağına rivayet etmektedir.

Paylaş, Hayra çıksın
  • Rüyanız gün içinde yorumlanıp bu sayfada yayınlanacak. Yorum için ara ara bu sayfayı ziyaret etmeyi unutmayın.
  • En ilgili sayfaya yazılmayan rüyalar sistem tarafından otomatik olarak silinmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.