Rüya Tabirleri / Genel / Rüyada el öptürmemek

Rüyada el öptürmemek

Rüyada el öptürmemek sıkıntılı bir ruh haline bürünüleceğine ve üzüntü duyulacağına, rüyayı gören kişinin rahat ve güzel günlere kavuşacağına, gelirinin bir kısmı ile geleceğine, dertlerin ve sorunların çözüme kavuşacağına, kişinin mutluluk gözyaşı dökeceğine ve uzun süre yaşadığı güzel olayların etkisinde kalacağına, maddi olarak büyük kazanç elde edileceğine, hayal edilen herşeye kavuşulacağına, kazandığı paraların işine ve hanesine büyük miktarda bolluk ve bereket getireceğine, işlere burnunu sokan insanlar olacağına işaret etmektedir.

Rüyada el öptürmemek gördüyseniz:

  • Her tür özel durumu dşarıda kalarak incelemekte fayda var.

Rüyada birine el vermek maddi olarak çok huzurlu olunacağına, hedeflerin gerçekleşeceğine, çok büyük çalışmalar gerçekleştireceğine, çok büyük kazançlar elde edeceğine, başarılı bir insan olacağına işaret eder.

Rüyada kurana el basmak etrafının gerçek ve hayırlı dostlarla dolacağına, mutluluğunu kaçıran, onu üzen, sıkan ve hasta eden tüm kötü olayların biteceğine, kalbini kırdığı, hata yaptığı insanlardan af dileyeceğine, bir sebeple iş yapılan kişi ile aranın açılacağına, blöf yapan bir kişi yüzünden iş hayatında çok kötü bir duruma düşüleceğine yorulmaktadır.

Rüyada el etek öpmek çok iyi bir duruma geleceğine, mal varlığını ve parasını çoğaltacağına, ele geçen fırsatların hayır getireceğine delalettir.

Rüyada ölmüş birinin ellerini tutmak kazandığı parayı kendisine bir yuva kurmak için harcayacağına, yakın bir zamanda büyük bir ferahlık yaşayacağına ve çok güzel günler göreceğine, kişinin mutluluk gözyaşı dökeceğine, kavgalı aile bireyleri ile aralarındaki suların durulacağına ve daha aklı başında hareket etmenin sonucunda var olan sıkıntılı durumların sona erdirileceğine rivayet etmektedir.

Rüyada elini suya sokmak hırslarını kötü yollarla tatmin etmeye çalışan bir kişinin tam anlamıyla başa bela olacağına, yoksul kimselere hayırlarla dolu iyiliklerde bulunulacağına, elinin de bolluk ve bereket göreceğine delalet eder.

Rüyada ölü birinin elini tutmak yaşanan sıkıntıların bu sayede sona ereceğine, sorunlarının iş konusunda büyük deneyimlere sahip bir kimseden alacağı yardım sayesinde çözüleceğine, araba alınacağına, ancak daha sonra yakın bir arkadaştan alınacak destek sayesinde zorlukların aşılacağına alamet eder.

Rüyada camide el yıkamak huzurlu ve güzel bir geleceğe adım atılacağına, pek çok kişiyi arkasından sürükleyeceği gibi, gelecekte de fikirlerinin toplumsal olaylarda etkili olacağına, kimseye bu konuda ödün vermeyeceğine ve aldığı kararlar konusunda tutarlı davranacağına alamet eder.

Rüyada başbakanın elini öpmek kişinin bugüne değin sürdürdüğü tutumunu değiştirip hayatını mevcut koşullara uygun hale getirmek için uğraşacağına, mükemmeliyetçilikten vazgeçilip daha basit bir hayat sürdürüleceğine, yeni adımlar atacağına, huzurun kaçacağına, ekmeğin kesileceğine rivayet eder.

Sayfayı Kaydet

Rüyanı Yaz, Ehl-i Tabir yorumlasın!

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments