Rüya Tabirleri / Genel / Rüyada bulanık suyu temizlemek

Rüyada bulanık suyu temizlemek

Rüyada bulanık suyu temizlemek yaşamında aksilikler yaşanmayacağına, çocuklarının ve torunlarının hep çevresinde bulunacağına, onlardan yana hayır ve itibar göreceğine, zor günlerin geride kalacağına, gelirinin artacağına ve yüzünün güleceğine, kişinin utancından sosyal ortamlardan uzak duracağına, sevilen bir arkadaşla bir iş fırsatının değerlendirileceğine, uzun soluklu bir yolculuğa çıkılacağına, eskiden beri çok istenen şeylerin yakın bir zaman içinde hayata geçirileceğine ve bu sayede daha önce hiç olmadığı kadar mutlu olacağına, başarılar yaşanacak ve büyük atılımlar yapılacak bir işe girileceğine ve uzun zamandan beri hiç olmadığı kadar rahatlık yaşanacağına delalettir.

Rüyada bulanık suyu temizlemek gördüyseniz:

  • Size maddi ya da manevi zararı olan ilişkilerinizi sonlandırmak isteyebilirsiniz veya bir süreliğine askıya alabilirsiniz.

Rüyada bulanık suyu temizlemek sıkıntılarının ve sorunlarının günden güne artacağına, muradın gerçekleşeceğine, sevdiği bir kişi ile gireceği bir işte çok sıkıntı çekeceğine yorulur.

Rüyada bulanık su içmek parasal olarak bir kriz yaşanacağına, en sıkıntılı ve korkutucu anda bile Allah’ın yardım edeceğine, yaşantısının çok daha kolay ve konforlu hale geleceğine delalet etmektedir.

Rüyada musluktan bulanık su aktığını görmek kişinin zorlukların üstesinden geleceğine, eğer sıkıntıları varsa bunlardan kurtulacağına, kazancının çoğalacağına, rızkının genişleyeceğine işaret etmektedir.

Rüyada bulanık camurlu su görmek işlerini yoluna sokmak için ortaya koyacakları çalışmadan çok büyük kazanç elde edeceğine, gerçekleştirilecek projeler sayesinde yeni ve daha rahat bir hayata kavuşacağına, ona kavuşmak için ettiği duaların kabul olacağına ve dileklerinin de gerçekleşeceğine, eş, dost ve akraba ile bir soruna çözüm bulunacağına alamet eder.

Rüyada bulanık su yüzmek daha fazlası olsun diye değil, Allah’ın kendisine verdiklerini rahatça yemeyi nasip etmesi doğrultusunda hareket edeceğine, zenginlik kadar huzurun ve sağlığın da önemli olduğunun farkında olacağına, bazı kişilerle yakın ilişkiler kurulacağına, bu ilişkiler sayesinde çok doğru bir kişi ile tanışılacağına, hem bir işe hem bir eşe sahip olunacağına, gidilen yolda toplumun tanıdığı ve takip ettiği bir kişi olunacağına ve karlı bir işe girileceğine, hastalıklarını yeneceğine işaret etmektedir.

Rüyada kirli bulanık su görmek kendi başına bir hayat yaşamaya başlayacağına, çok zor zamanlar geçirileceğine, sorunların sürekli artacağına, maddi olarak çok büyük kazançlar elde ederek çok iyi bir duruma geleceğine rivayet eder.

Rüyada bulanık sularda yüzmek adeta sinirden küplere bineceğine, huzurlu günlerin geleceğine, iş hayatında bol kazançlı bir işe sahip olunacağına delalet eder.

Rüyada bulanık ve temiz su görmek çok büyük bir çalışma temposu içine gireceğine, yaptığı işte her zaman en iyisi olmak için çabalayacağına, daha sonra yaşadığı bazı şeylerden ötürü pişman olacağına ve gittiği yoldan döneceğine, dininden vazgeçmeyeceğine tabir olunur.

Paylaş, Hayra çıksın

Bir yorum

  1. Hayırlı olsun İNŞALLAH. Rüyamda farklı bir evdeyim ama rüyamda benim evim miş. 3 yıl önce kendim boşamış olduğum eski eşimide görüyorum oda arkamdan bana durmuş bakıyor . Evin tabanı bulanık su dolmuş bende elektrik li süpürgeyle suyu çekiyorum fakat birden aklıma geliyor ama bu makına kuru toz ceker su çekerse motoru bozulur diyorum ve makınanın toz hazinesini suyu boşaltmak için acıyorum ama içinde su yok şaşırıyorum bu su nereye gitti diyorum. Teşekkürler

  • Rüyanız gün içinde yorumlanıp bu sayfada yayınlanacak. Yorum için ara ara bu sayfayı ziyaret etmeyi unutmayın.
  • En ilgili sayfaya yazılmayan rüyalar sistem tarafından otomatik olarak silinmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.