Rüya Tabirleri / Genel / Rüyada boğazda altın görmek

Rüyada boğazda altın görmek

Rüyada boğazda altın görmek yaşam tecrübesi edineceğine ve gerek mesleğinde gerekse hayat okulunda öğrendiklerini insanlara aktaracağına, bir sebeple hem çok şaşıracağına, patron koltuğuna geçeceğine, kazancın kısa bir zaman içinde elden çıkacağına, hiçbir zaman darlık ve yokluk çekmeyeceğine, insanların iyiliği, doğruluğu ve güzelliği bulabilmesi için onlara yol göstereceğine, kendini insanlara yardım etmeye adayacağına, maddi gücünün her geçen gün artacağına, aile içinde geçiminin zorlaşacağına yorulmaktadır.

Rüyada boğazda altın gördüyseniz:

  • Çok fazla sayıda iş, rahatsız edici durum veya bir sürü detayla uğraşmanız gerekebilir.

Rüyada başkasının boğazında altın görmek onları hayatından bir daha asla yüzlerini görmemek ve seslerinin duymamak üzere çıkartacağına, elindekileri kaybedeceğine, maddi zarara uğrayacağına, sevdiği bazı kişileri kıracağına ve bu yüzden uzun bir süre boyunca üzüntü çekeceğine rivayet etmektedir.

Rüyada boğazında altın görmek işlerinin gelişme göstereceğine, başarıya giden yollarındaki engellerin ortadan kalkacağına, üzgün, mutsuz ve moralsiz olacağına, çok zor zamanlar yaşayacağına, düşmanlarının ve kendisini çekemeyen kişilerin oyunlarından ve hilelerinden ötürü bulunduğu makamı kaybedeceğine işarettir.

Rüyada boğazda altın görmek hedeflerini ve amaçlarını yerine getireceğine, uzun bir süre boyunca rahatsızlık yaratacak bir kişinin iş hayatında sürekli rüya sahibinin karşısına çıkacağına, dertlerin, kederlerin ve üzüntülerin geride kalacağına rivayet eder.

Rüyada boğaza altın takmak hastalıklardan kurtulacağına, helal rızka kavuşacağına, sevdiği kişilerden her zaman destek göreceğine, kendisine olan güveninin artacağına, cesaretinin yerine geleceğine, eline geçecek olan kazançla çok iyi yerlere ve daha çok para kazanabileceği işlere ulaşacağına delalet etmektedir.

Rüyada boğazında altın zincir görmek ilerde kişinin başına türlü sıkıntılar geleceğine, uzun yıllar etkisinden kurtulamayacağı olumsuzluklar yaşayacağına, keyfinin kaçacağına, yakın görüşülen biriyle arada kırıcı konuşmalar geçeceği için kişinin moralinin bozulacağına alamet etmektedir.

Rüyada boğazına altın takmak atılacak doğru adımlar ile mutluluğa kavuşulacağına, kişinin içinin daralacağına, dertlerin biteceğine, işlerin yoluna gireceğine, iş hayatında terfi alınacağına tabir olunur.

Rüyada bıçakla boğazını kesmek belalı insanlara denk geleceğine, sıkıntılarının ve sorunlarının yakın zaman içinde sona ereceğine, sıkıntılarından bir kuş gibi kurtulacağına, ferahlığa çıkacağına ve kendisiyle birlikte bütün ailesini rahata erdireceğine inanılır.

Rüyada boğazına bir şey takıldığını görmek kıtlığın meydana geleceğine, sorunların yakın zamanda atılacak akıllıca adımlar sayesinde biteceğine, herkes tarafından çok sevilen ve sayılan bir kişi olunacağına, güzel, karlı ve hayırlı emellerine nail olacağına işarettir.

Paylaş, Hayra çıksın

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.