Rüyada birisi tarafından aranmak

Rüyada birisi tarafından aranmak çok mutlu ve huzurlu olacağına, bir sınavdan geçileceğine, sevgilinizle ilişkinizi bir basamak yükselteceğinize, işle ilgili planlarının sekteye uğrayacağına ve yakın bir zamanda işsiz kalabileceğine, yapacağı her işin çok büyük ilgi toplayacağına, her geçen gün daha bir ilerleyeceğine, kalkınacağına, yaptığı işten çıkarılacağına, deyim yerindeyse sevdiği bir kişiye bir dokunup bin ah  işiteceğine, çileli ve zorlu günler yaşayacağına delalet etmektedir.

Rüyada birisi tarafından aranmak gördüyseniz:

  • Unutulan eşyalar, kayıp evraklar, karışan anahtarlar, yanlış epostalar v.b türünde işler zorlayıcı olabilir.

Rüyada polis tarafından aranmak maddi imkânların günden güne daha iyi bir hal alacağına, yaşanan memnuniyetsizliğin bir süre daha devam edeceğine, karanlık geçen günlere güneş doğacağına rivayet etmektedir.

Rüyada askerler tarafından aranmak ailesi ile mutlu olacağına, işlerini yoluna sokacağına ve çok mutlu ve huzurlu olacağı bir döneme gireceğine, her türlü zayıflığından, kompleksinden ve egosundan kurtulacağına delalet etmektedir.

Rüyada eski sevgili tarafından aranmak uzun ve yorucu bir dönemden sonra güç toplayabileceği bir zaman dilimine gireceğine, mutluluğunun her geçen gün artacağına, mahkemeye taşınmış olan bir konu hakkında olumlu haber alınacağına, iş hayatında çok istenen bir mevkiye terfi alınacağına ve rahata erileceğine işarettir.

Rüyada asker tarafından aranmak ona yardımcı olacağına, elinden geliyorsa ona borç vereceğine, maddi ve manevi olarak çok büyük zararlar alacağına, işlerinin baltalanacağına, elinde bulunan imkânlara zarar verilmeye çalışılacağına ve bu yüzden üzüleceğine, uzun bir süre boyunca eksik kalmış işlerin tamamlanacağına, aile hayatında yaşanan küslüklerin ve kırgınlıkların barışla sonuçlandırılacağına ve çok güzel ve hayırlı bir hayat sürüleceğine rivayet etmektedir.

Rüyada birisi tarafından aranmak kendisi ve ailesi için her türlü sorumluluğu çekinmeden rahat bir şekilde alacağına, mutluluğunun da önemli oranda azalacağına, zaferler kazanacağına işarettir.

Rüyada devlet tarafından aranmak yaşamının her anlamda iyileşeceğine, dileklerinin kabul olacağına, kişinin kafasının nihayet rahat edeceğine yorulur.

Rüyada birileri tarafından aranmak hayırlı kısmetler ile karşılaşılacağına ve bol kazançlı ve çok bereketli bir yere terfi edileceğine, atacağı doğru adımlar ve yapacağı akıllıca hamleler sayesinde çok büyük kazanç elde edeceğine, büyük başarılar kazanacağına, uzun zamandan beri ertelenen hayallerini gerçekleştireceğine yorulur.

Rüyada biri tarafından aranmak maddi ve manevi olarak çok büyük zararlara uğrayacağına, borçlarından ve sıkıntılarından kurtulacağına, bozulan bir arkadaşlığın tekrar kurulacağına ve sıkıntıların biteceğine alamet eder.

İnsan emeğini takdir etmek için ⭐Paylaş⭐ 🙏
Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Scroll to Top