Rüya Tabirleri / Genel / Rüyada birinin sele kapıldığını görmek

Rüyada birinin sele kapıldığını görmek

Rüyada birinin sele kapıldığını görmek kişinin bütçesinin üstüne çıkması ile birlikte içinde bulunduğu dönemde mali açıdan biraz sıkıntıya düşeceğine ve bazı ödemelerini ertelemek zorunda kalacağına, büyük bir üne sahip olunacağına, başarılarının daim olacağına, işlerinin açılacağına, ticaretinin genişleyeceğine, kendisini işine veremeyeceğine, başarısızlığa düşeceğine ve hüsran yaşayacağına, ikisinin de hayatlarını baştan sona değiştireceğine, yapılan işlerin bir kısmının karşılığının alınamamasından ötürü darboğaza girileceğine, iyi niyetli görünen kişilerin ilişkinize müdahale etmeye çalışarak aranızı açmaya çalışacağına, kötülüklerle karşılaşmadan yaşanacağına delalettir.

Rüyada birinin sele kapıldığını gördüyseniz:

  • Bir fikrinizin hayat bulmasını istiyorsanız öncelikle dile getirmeniz gerekiyor.

Rüyada çocuğunun sele kapıldığını görmek emeği ile hak ederek sahip olduklarının da keyfini süreceğine, daha aydınlık, güneşli ve güzel günler yaşayacağına, kendisine hem başarı ve şöhret hem de kazanç getireceğine alamet eder.

Rüyada sele kapıldığını görmek dikkat çekeceğine ve bu sayede iş dünyasında kısmetlerinin çoğalacağına, çok büyük işlere girip kendisine ve ailesine çok rahat bir hayat sağlayacağına, dost ya da akrabalarından biri ile büyük bir iş yapacağına delalettir.

Rüyada arabanın sele kapıldığını görmek sıkıntılı bir dönemdeyse feraha ereceğine, göğüs germek zorunda kalınacağına, çok güzel ve hayırlı işlere gireceğine, tüm endişe ve üzüntülerinden kurtulacağına inanılır.

Rüyada çamurlu sele kapılmak manevi olarak da kendisini çok iyi hissedeceğine, kendisiyle gururlanacağı işler yapacağına, yaşanan bu üzücü durumların aile hayatına da yansıyacağına bu yüzden hane içinde çok sıkıntılı ve sorunlu zamanlar geçirileceğine, yaşamının planlarına uygun şekilde ilerlemeye başlayacağına tabir olunur.

Rüyada arabayla sele kapılmak yakın bir akrabanın yaşadığı sağlık sorununun tedavisi için çaba gösterileceğine ve sevinçli haberler alınacağına, hayatının düzene gireceğine, ticaretinin açılacağına, hayali kurulan eve ulaşmaya delalettir.

Rüyada birinin sele kapıldığını görmek kişinin hayatını sürdürürken zorlanmayacağına ve geçim sıkıntısı çekmeyeceğine, yapılacak olan bazı girişimler sayesinde kısa zamanda büyük bir şöhrete sahip olunacağına, eline geçen fırsatları doğru bir şekilde değerlendirmesi ile büyük kazanç elde edeceğine yorulmaktadır.

Rüyada yağmurda sele kapılmak yaşadığı maddi ve manevi sorunların çözüleceğine, maddi gücünün artacağına, elinde bulunan imkânları kaybedeceğine, zaman içinde daha hayırlı ve daha güzel bir mevkiye geleceğine, zararlarını alacağı destek sayesinde ortadan kaldıracağına, ancak daha sonra atılan bazı adımlar sayesinde bu durumların tam anlamıyla düzeltileceğine yorulur.

Rüyada arkadaşının sele kapıldığını görmek hayırlı bir şekilde yeni işlere girileceğine, büyük kazanç sağlanacağına, hayırlı işlere girileceğine, geçim sıkıntısının sona ereceğine alamet etmektedir.

Paylaş, Hayra çıksın
  • Rüyanız gün içinde yorumlanıp bu sayfada yayınlanacak. Yorum için ara ara bu sayfayı ziyaret etmeyi unutmayın.
  • En ilgili sayfaya yazılmayan rüyalar sistem tarafından otomatik olarak silinmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.