Rüya Tabirleri / Genel / Rüyada birinin kolunun kırıldığını görmek

Rüyada birinin kolunun kırıldığını görmek

Rüyada birinin kolunun kırıldığını görmek kısa sürede atılacak olan başarılı adımlar sayesinde işlerin her geçen gün daha iyi bir hal alacağına, ev içinde sorunların ortaya çıkacağına, kazancı sayesinde etrafındaki insanların da sorunlarına çare olacağına, maddi imkânların günden güne çoğalacağına, uğursuzluklarla karşılaşacağına, ödeme güçlü çekeceğine, ihtiyaçlarını karşılayamaz hale geleceğine bu sıkıntılarının da aile hayatına olumsuz yönde yansıyarak hane içindeki ağız tadının, keyfinin ve neşesinin kaçmasına neden olacağına, kazandıkları ile daha iyi yatırımlar gerçekleştireceğine, rüya sahibinin daha farklı bir hayatı benimseyeceğine ve sevdiklerine düşman, düşmanlarına da dost olacağına işaret etmektedir.

Rüyada birinin kolunun kırıldığını gördüyseniz:

  • Geliştirmek istediğiniz bir fikir normalin üstünde destek buluyor.

Rüyada kolun kırıldığını görmek talihin yüze güleceğine, kişinin maddi olarak kayba uğrayacağına, çok büyük kişiler ile çok hayırlı ve güzel çalışmalar gerçekleştirileceğine ve yakında çok büyük kazançlar elde edecek bir çalışmanın temellerinin atılacağına alamet etmektedir.

Rüyada kol saatinin camının kırıldığını görmek ortaya konacak projelerin kazanç elde etmesi ile sayesinde hayırlı kapılar açılacağına, elinde bulunan işlerde sorunlar yaşayacağına, tüm dileklerin tutacağına, çalışmaların, projelerin ve harcanan emeklerin de takdir göreceğine rivayet etmektedir.

Rüyada kol kırılmak yeni insanlar tanımak konusunda istek duyulacağına, sevdiği kişilere yardım edeceğine, bolluk ve bereket dolu bir yuvaya sahip olunacağına, kazançlı bir işin başına geçileceğine işaret eder.

Rüyada annenin kolunun kırıldığını görmek büyük oranda kazanç elde edeceğine, rahat şekilde yaşayacağına, neşesinin ve ağız tadının kaçacağına, daha iyi yaşantıya ve geçime kavuşacağına delalet etmektedir.

Rüyada oğlunun kolunun kırıldığını görmek üzerinde uzun zamandan beri kafa yorduğu bir çalışma sayesinde çok büyük maddi güce erişeceğine, işlerin kendiliğinden açılacağına ve problemlerin birbiri ardına patlak vereceğine, moralin ve keyfin yerine geleceğine tabir olunur.

Rüyada kolunun kırıldığını görmek bunlardan istediği ve beklediği karı elde etmeyi başaracağına, ancak daha sonra kendisini toparlayacağına, bir sebeple etrafındaki bazı insanlar ile arasının açılacağına, yaptığı bu hatadan ötürü kendisini hiç affetmeyeceğine rivayet etmektedir.

Rüyada kolu kırılmış görmek düzeninin yaşayacağı kötü olaylar yüzünden olumsuz etkileneceğine, kendisini üzen ve yoran birçok olayı ortadan kaldıracağına, yaptığı hatalardan ders alacağına, bazı pişmanlıklar yaşayacağına, istemeden de olsa kalbini kırdığı insanlardan özür dileyeceğine, kişinin afiyette kalacağına yorulmaktadır.

Rüyada kırılmış kol görmek sevdiği kişilerle kurduğu ortaklılarda büyük kazançlar elde edeceğine, sağlığının çok iyi bir şekilde olacağına, ancak yılmayacağına, eşler arasında büyük tartışmalar yaşanacağına alamet etmektedir.

Hemen Paylaş & Kaydet

Rüyanı Yaz, Ehl-i Tabir yorumlasın!

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments