Rüya Tabirleri / Genel / Rüyada birinin çişini yaptığını görmek

Rüyada birinin çişini yaptığını görmek

Rüyada birinin çişini yaptığını görmek sağlık ve hayır getireceğine, hayatı boyunca kimseye muhtaç olmayacağına, onun sayesinde eksik olan bilgilerini tamamlayacağına, çok hayırlı ve güzel günler göreceğine, sıkıntıların ve sorunların yakın zamanda çözüme kavuşacağına, yapılan çalışmalar sayesinde çok yüklü miktarda kazanç elde edileceğine, çok büyük kazançlar elde edeceğine, rakipleri tarafından her zaman kıskanılacağına, ulaşamadığı hiçbir arzusu olmayacağına, atılan her adımda daha büyük sıkıntılar çekileceğine, hayallerin gerçekleşmeyeceğine ve bu yüzden fakirlik yaşanacağına inanılır.

Rüyada birinin çişini yaptığını gördüyseniz:

  • Ailenizde sevinçli bir olay yaşanabilir.

Rüyada çiş ve kaka görmek hayallerin gerçekleştirileceğine, üzüntü verici bir durumdan dostların yardımı sayesinde zarar görmeden kurtuluşa erileceğine, tartışmaların ve kırgınlıkların biteceğine ve yeni dostlukların başlayacağına, kaçırdığı fırsatları çok iyi adımlar atarak tekrar kazanacağına, çok daha iyi günler göreceğine yorulmaktadır.

Rüyada çişi gelmek bir toplantıdan diğerine koşacağına, çok iyi bir kariyer edineceğine, geçim derdinden kurtulacağına, aile hayatı içinde çok büyük tartışmalar ve sorunlar yaşayacağına yorulur.

Rüyada çişe tutmak tatsız haberlerin alınacağına, nimetin ve kazancın artacağına, gerçekleştireceği çalışmalarla adından sıkça söz ettireceğine, herkes tarafından sevilen ve sayılan bir kişi olacağına tabir olunur.

Rüyada çişini odaya yapmak insanlar tarafından onaylanmayan ve gençlere kötü örnek oluşturacak işlere gireceğine, para sıkıntısından kurtulacağına, verilen bir karardan ötürü pişman olunacağına, yapılan işlerin bir kısmının karşılığının alınamamasından ötürü darboğaza girileceğine yorulur.

Rüyada bir erkeğin çiş yaptığını görmek zor bir işin bir türlü sona erdirilemeyeceğine, sevdiği kişilerle süreki tartışacağına, kendisine zarar verecek her türlü koşulu en iyi şekilde değerlendirerek yaşamını titiz bir yoldan sürdüreceğine rivayet etmektedir.

Rüyada çişini tutmak mutluluğunun ve huzurunun çoğalacağına, insanlar arasında sağlam ve sarsılmaz bir yer edineceğine, çok kişiye akıl hocalığı edeceğine, yol göstereceğine ve şifa olacağına, toplum içinde yüz kızartıcı bir duruma düşüleceğine tabir olunur.

Rüyada kiloduna çiş yapmak zorlukların bitmesine, geçim sıkıntısının son bulmasına, topluma öncülük edeceği, onları arkasından sürükleyebileceği bir meslekle uğraşacağına ve itibar göreceğine, sağlık sorunlarının tedavisi için büyük bir adım atılacağına, yakın bir arkadaşın vesilesi ile bir işe girileceğine alamet eder.

Rüyada erkek bebeğe çiş yaptırmak en iyi işlerde çalışacaklarına, sağlıklarına zeval gelmeyeceğine, maddi durumlarının da her zaman iyi olacağına, sürpriz ve müjdeli olaylar yaşayacağına ve hayatının en mutlu günlerini geçireceğine, keyfinin yerine geleceğine, geçiminin kolaylaşacağına delalettir.

Sayfayı Kaydet

Rüyanı Yaz, Ehl-i Tabir yorumlasın!

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments