Rüyada bir erkeğin yüzünü okşamak

Rüyada bir erkeğin yüzünü okşamak çalışmaların ve projelerin yeni iş kapıları açacağına, işlerinin eskisinden daha iyi ve daha kazançlı bir hal alacağına, uzun zamandan beri yapılan işte başarıların kıskanılmasına, ortaya çıkacak sorunlardan kurtulacağına ve karşılaşacağı sıkıntılardan zarar görmeyeceğine, kendi başına sorunların üstesinden gelmeye çalışacağına, hiç ummadığı kadar kötü bir duruma düşeceğine, kendisine kar ve mutluluk getireceğine, çevresinin genişleyeceğine, maddi gücünün, gördüğü saygının ve sevginin artacağına yorulur.

Rüyada bir erkeğin yüzünü okşamak gördüyseniz:

  • İşe yarar planlar yapmak veya girişimlerde bulunmak istiyorsunuz.

Rüyada erkeğin yüzünü okşamak kişinin eski yaşantısına dönerek yeniden mutlu günlerin keyfini sürmeye başlayacağına, uzun zaman önce ortaklık kurulmuş birinden çok büyük bir ihanet görerek çok yüklü miktarda maddi ve manevi zarar uğranacağına, sahip olduğu malın miktarında artış yaşanacağına yorulur.

Rüyada bir erkeğin yüzünü okşamak bir sebeple çok büyük sıkıntılar ve sorunlar yaşayacağına, maddi olarak çok zarara uğradığı bir sırada hiç beklemediği bir yerden çok büyük bir kazanç elde ede edeceğine, alınan bir iş teklifinden ötürü gurbete çıkılacağına, yıkılacağına, kara ve yaslı günler geçireceğine yorulur.

Rüyada bir erkeğin yüzünü okşadığını görmek çok büyük üzüntüler yaşayacağına, iflas edeceğine, yüksek moralli olacağına, hayallerini gerçeğe dönüştüreceğine alamet eder.

Rüyada sevdiğinin yüzünü okşamak yardım çağrısında bulunan kişilere cevap verileceğine ve bol bol dua alınacağına, yaptığı çalışmaların rağbet görmesinden ötürü çok büyük bir sevinç duyacağına, yaşamın kolaylıklar içinde geçeceğine, çok mutlu olunacağına rivayet etmektedir.

Rüyada birinin yüzünü okşadığını görmek manevi açıdan huzuru sevdiği insanlarla beraber vakit geçirmekte bulacağına, özellikle bu dönemde alacağı kararlardan dolayı ileriki zamanlarda pişmanlık veya sıkıntı duyacağına, sebepsiz yere bir arkadaşla tartışılacağına delalet etmektedir.

Rüyada yüzünü okşamak bazı ortak işlere gireceğine, sorunların elbirliği ile aşılacağına, hayatı boyunca hiçbir şeyin yoksunluğunu çekmeyeceği gibi her şeyden en az ikişer tanesine sahip olacağına delalettir.

Rüyada ölünün yüzünü okşamak hayallerinin gerçekleşmesi için ettiği duaların kabul olacağına ve bu sayede kişinin keyfinin yerine geleceğine, mutluluğunun ve huzurunun da yerine geleceğine, hayal ettiği şeylere kısa bir zaman içinde kavuşacağına delalet eder.

Rüyada birinin yüzünü okşamak sağlığının da yerine geleceğine, yapılan bu hamleden ötürü iş ve aile hayatındaki kişilerden ağır eleştiriler geleceğine, rüya sahibinin kendisini kötü hissetmesine sebep olan bu olayın ardından zamanla daha güzel işler başaracağına, yoksul kimselerin zengin bir hayat süreceğine, tüm isteklerine ve ideallerine kavuşacağına alamet etmektedir.

İnsan emeğini takdir etmek için ⭐Paylaş⭐ 🙏

Rüyanın Tabirini Ehl-i Tabir'e Sor

Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu sayfayı paylaşmayı ve kaydetmeyi unutmayın. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Scroll to Top