Rüya Tabirleri / Genel / Rüyada beyaz paraşüt görmek

Rüyada beyaz paraşüt görmek

Rüyada beyaz paraşüt görmek eğitim hayatında önünü kesen sorunların üstesinden geleceğine, sakin ve huzurlu günler yaşayacağına, endişe ettiği konularda olumlu ya da olumsuz bir adım atacağına, maddi ve manevi olarak çeşitli sorunlar ile karşılaşacağına ve rahatsız olacağı bir ortama gireceğine, borcunun çok olacağına, keyif ve ağız tadı içinde geçeceğine, kendi ayakları üstünde durmak için her türlü fırsatı en akılcı şekilde kullanacak olan rüya sahibinin mutluluğunu kendi elleriyle inşa edeceğine, gireceği işlerde başarının uzak olmayacağına, rahatsız edici ve kötü durumlar yaşayacağına, hayatın düzene gireceğine, kazancın artacağına delalet eder.

Rüyada beyaz paraşüt gördüyseniz:

  • Size söz verilen birşeyi elde edebilmek için zorlu bir mücadele vermek zorunda kalabilirsiniz.

Rüyada beyaz paraşüt görmek âlim kişiler arasına gireceğine, hayatı içinde sürekli bir eşitlik ve denge olacağına, verilen bazı kararların pek işe yaramayacağına alamet eder.

Rüyada paraşütle uçmak uğursuzlukların ve şanssızlıklarının bir türlü rüya sahibinin peşini bırakmayacağına, eşler arasında büyük tartışmalar yaşanacağına, çok daha kötü durumlara düşüleceğine delalet etmektedir.

Rüyada paraşütle atlayan görmek büyük sevinçler ve mutluluklar yaşayacağına, zarar ettiği bir dönemi kapatıp çok büyük kazançlar elde edeceği bir döneme gireceğine, maddi açıdan büyük zarara uğrayacağına, hayır getirecek bir işle ilgili olarak bir adım atılacağına alamet eder.

Rüyada paraşütle inmek sorunlarındanq yavaş yavaş kurtulacağına ve epey bir zamandan beri rahatsızlık duyduğu konuları düzeltmek için çaba göstereceğine, başarısız olacağına, çaresiz durumlara düşeceğine, ilerleyen yıllarda şöhretli hale geleceğine yorulur.

Rüyada paraşütle düşmek istediği işi yapmak için karşısına hayırlı kapılar açılacağına, kötü günler yaşanacağına, inancını bir kenara atacağına yorulmaktadır.

Rüyada paraşütle atlamak huzurunun bozulacağına, hem aşk hayatının hem de ticaret hayatının yolunda gideceğine, huzurunun ve mutluluğunun da baki kalacağına, sevilen bir kişinin işlerinde gereken desteğin verileceğine, parasal olarak çok kazançlı bir işe girileceğine ve komşuluk ilişkilerinin günden güne daha da iyi bir hal alacağına tabir olunur.

Rüyada paraşüt görmek eline geçecek olan fırsatların günden güne çoğalacağına, daha çok önemli başarılara sahip olacağına, hasret gidereceğine delalettir.

Rüyada paraşütle denizin üstünde uçtuğunu görmek Allah’ın yolundan gideceğine, gerçek dostluklarına odaklanacağına, hayırlı olaylar ve durumlar ile karşılaşacağına yorulur.

Hemen Paylaş & Kaydet

Rüyanı Yaz, Ehl-i Tabir yorumlasın!

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments