Rüya Tabirleri / Genel / Rüyada battaniye toplamak

Rüyada battaniye toplamak

Rüyada battaniye toplamak yetimleri ve öksüzleri sevindireceğine, ruhlarına mevlit okutacağına, yaşam içinde karşılaşılan problemlerin biteceğine ve çok hayırlı bir kısmet ile hayırlı bir birliktelik yaşanacağına, hayırlı ve güzel olayların yaşanacağına ve huzurlu günler geçirileceğine, mal mülk sahibi olup sıkıntılardan kurtuluşa erileceğine, ferahlığa çıkacağına ve hem iş hayatında hem aile hayatında çok iyi ve hayırlı mevkilere geleceğine, işlerin zarar getirecek bir hal alacağına, büyük sıkıntılar ve sorunlar yaşanacağına, yapılan hatanın düzeltilmesi için çok uğraşılmasına rağmen bir türlü düzelmeyeceğine, pek çok açıdan moral bulunacak güzel bir döneme girileceğine, içinde bulunduğu sağlıksız ruh halinden ve bedenindeki ağrılarından kurtulacağına işaret eder.

Rüyada battaniye toplamak gördüyseniz:

  • Talepler ya da genel konular stres yaratabilir.

Rüyada battaniye toplamak maddi ve manevi olarak çok iyi bir noktaya geleceğine ve aile hayatının hayırlı gelişmelerle dolacağına, sıkıntılı günler yaşayan eski kocasına destek olacağına, aile hayatında çok sıkıntı çekeceğine delalet eder.

Rüyada yeni battaniye almak kendisini çekemeyen insanlardan gelecek olan kötülükler yüzünden işlerde yaşanan aksamaların sonunda düzeltileceğine, zenginleştikçe ihtiyaç sahiplerini de gözeteceğine ve örnek olacağına, sıkıntıların ve zorlukların hayırlı bir hale geleceğine inanılır.

Rüyada battaniye vermek uzun bir süre boyunca eksik kalmış işlerin tamamlanacağına, aile hayatında yaşanan küslüklerin ve kırgınlıkların barışla sonuçlandırılacağına ve çok güzel ve hayırlı bir hayat sürüleceğine, zaman içinde daha güzel günler göreceğine, sevdiği kişilerden alacağı destek sayesinde çok mutlu olacağına, sevdiği kişilerden alacağı yardım sayesinde kendisini zor zamanlardan kurtarıp ferahlığa çıkacağına rivayet etmektedir.

Rüyada battaniyeye sarılmak çocuklarının geleceğini daha rahat hale getireceğine, kişinin memuriyet makamında yüksek mertebelere ulaşacağına, çok pişmanlık duyacağına işaret eder.

Rüyada temiz battaniye görmek işlerin çok ters gitmeye başlayacağına, işlerine dört elle sarılacağına, yokluk nedir bilmeyeceğine rivayet etmektedir.

Rüyada ölüyü battaniyeye sarmak maddi ve manevi kaynakların kısa süreli olarak zarara uğrayacağına, aile hayatında yaşanan üzüntülerin ve tartışmaların son bulacağına, hayırlı bir kısmet ile dünyaevine girileceğine, inat edilmesi yüzünden çok önemli bir işin elden kaçırılacağına, umutsuzluk yaşanacağına, büyük bir şansın elden kaçırılacağına, kötü bir arkadaşın oyununa gelineceğine işarettir.

Rüyada kirli battaniye görmek eş, dost ya da akrabalarından birinin sorununun çözümü için yardım edeceğine, huzurunu yerine getireceğine, takdir toplayacak işler yapacağına işarettir.

Rüyada pembe bebek battaniyesi görmek çok bereketli ve bolluk içinde bir hayat sürüleceğine, üzüleceğine, masrafların altında kalacağına, güzel, ferah ve aydınlık günlere kavuşacağına rivayet etmektedir.

Hemen Paylaş & Kaydet

Rüyanı Yaz, Ehl-i Tabir yorumlasın!

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments