Rüya Tabirleri / Genel / Rüyada başkasının ayağını öpmek

Rüyada başkasının ayağını öpmek

Rüyada başkasının ayağını öpmek atacağı adımlar ve göstereceği sabır sayesinde hiç düşünmediği kadar büyük başarılara imza atacağına, yapılan bir hatadan ötürü uzun bir zaman boyunca pişmanlık duyulacağına ve sıkıntı çekileceğine, bazı büyük çalışmalar yapacağına, borçlarını rahatlıkla ödemeyi başaracağına, büyük mutluluk duyulacağına, hasta kimselerin iyileşme sürecine gireceklerine, geçimsizliklerin bitip, aile içinde neşeli ve keyifli günlerin başlayacağına, sıkıntıların yakın zaman içinde geçeceğine, hem sevilen, takdir edilen kişi olacağına tabir olunur.

Rüyada başkasının ayağını öpmek gördüyseniz:

  • Sizden istenilenleri net olarak anlayana kadar sorular sormanız gerekebilir.

Rüyada eşinin ayağını öpmek iş konusunda kişinin paraya ihtiyacı kalmayacak kadar kazanacağına, mutluluğunu çoğaltacağına, yakın zamanda ev ya da araba alacağına, parasının değerini bilerek hareket edeceğine tabir olunur.

Rüyada babanın ayağını öpmek sorunlarının biteceğine ve sıkıntılarının bu sayede sona ereceğine, arkadaşları ve dostları arasında konuşulmuş bir konu hakkında çok hayırlı ve büyük bir sürprizle karşılaşacağına, yaşanan problemlerin en kısa zaman içinde ortadan kalkacağına, dertlerinin unutulacağına alamet etmektedir.

Rüyada ölen birinin ayaklarını öpmek işinde uzmanlaşacağına, bu sayede makam sahibi olacağına, ilerleyeceğine, sıkıntıların, tartışmaların ve huzursuzlukların biteceğine, tüm hayallerinin çok kısa süre içinde ve zahmetsizde gerçekleşeceğine işaret etmektedir.

Rüyada sevgilinin ayaklarını öpmek işlerini boşvereceğine, bunun sonucunda bazı sorunların düzeltileceğine ancak dikkat edilmezse yeni ve daha büyük sorunlarla uğraşmak zorunda kalınacağına, sorun yaratan kişilerle araya bir sınır çizileceğine delalet etmektedir.

Rüyada ölmüş birinin ayağını öpmek hak yolunda hiçbir sıkıntı çekmeden ilerleyeceğine, çok zor ve çok sıkıntılı işlerin altından kolayca kalkacağına, kendini her konuda geliştireceğine, hayatınızın neşe dolacağına, güzelleşeceğine işaret etmektedir.

Rüyada annesinin ayağını öpmek Allah’ın kendisine pek çok lütuf sunacağına, yapılan işler sayesinde çok büyük paralar kazanacağına, çok hayırlı işlere girileceğine, aynı zamanda önemli yol ayrımlarına gelindiğine ve seçimler yapılacağına delalet eder.

Rüyada ayak altı öpmek gelirini ve rızkını kaybedeceğine, kariyer planlamasını iyi yapamayacağına, yediğinin önünde yemediğinin arkasında olacağına delalet eder.

Rüyada ölünün ayaklarını öpmek sıkıntılarından kurtulmasına yardım edeceğine, işlerinin artacağına, rüya sahibinin hayırlı ve güzel gelişmeler yaşayacağına alamet etmektedir.

Sayfayı Kaydet

Rüyanı Yaz, Ehl-i Tabir yorumlasın!

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments