Rüya Tabirleri / Genel / Rüyada yüzünde ben olduğunu görmek

Rüyada yüzünde ben olduğunu görmek

Rüyada yüzünde ben olduğunu görmek zorlukların çözüme kavuşacağına, kendisine güvenli bir gelecek kurmaya çalışırken var olan gücünü kaybetme tehlikesi ile karşı karşıya geleceğine, kısa süre içinde hayatını kaybedeceğine, küslükleri bitireceğine, anlaşma sağlayıp el sıkışacağına, ağız tadının kaçacağına, düzeninin, huzurunun, keyfinin ve de sağlığının bozulacağına, işe alınacak personellerden istenen verimin alınamaması üzerine yeni arayışlara girileceğine, karşısına yeni imkanlar çıkacağına tabir olunur.

Rüyada yüzünde ben olduğunu gördüyseniz:

  • Yeni bilgiler edinmenin faydasını görebilirsiniz.

Rüyada birinin yüzünde ben görmek çevresinden takdir ve teveccüh kazanacağına, atılımlarda ve girişimlerde bulunacağına, evliyse aşk tazeleyeceklerini, kişi bekarsa karşısına çıkan yeni bir kısmetle dünya evine gireceğine rivayet eder.

Rüyada yüzünde et ben görmek o kişi tarafından psikolojik olarak yıpratılacağına, bu durumu atlatmak ve elinden bir kaza çıkmaması için Allah’a kendisine sabır vermesi için dua edeceğine, zararsız görünen bir olayın birçok problem doğuracağına, en iyi işlerde çalışacaklarına, sağlıklarına zeval gelmeyeceğine işaret eder.

Rüyada yüzündeki beni koparmak kariyer edineceğine, işyerinde ve evde bereketin ve bolluğun artacağına, istemediği halde borçlanacağına rivayet etmektedir.

Rüyada yüzünde ben olduğunu görmek evliliğinde mutlu olacağına, elde avuçta maddi açıdan bir şey kalmayacağına, kendi işini kurup hayallerini teker teker yerine getireceğine rivayet eder.

Rüyada yüzünde ben çıktığını görmek sıkıntılarının ve sorunların son bulacağına, bütçesinde çok uzun süre onarılmayacak açıklar meydana geleceğine, zor durumda kalacağına, kötü günler yaşayacağına, üzüleceğine rivayet eder.

Rüyada başkasının yüzünde ben görmek ortaklar arasında üzüntü duyulacak olaylar yaşanacağına, arkadaşları ve sevdikleri ile bir araya geleceğine, kısmet bolluğu yaşanacağına, gelecekte de darlık çekilmeyeceğine yorulmaktadır.

Rüyada yüzünde et beni görmek kederinin dağılacağına, çok kötü durumlara ve istenmeyen zararlara engel olacağına, sıkıntı çektiği konularda çok iyi bir sonuca ulaşacağına rivayet etmektedir.

Rüyada yüzü benli görmek epey bir zarara uğrayacağına ve yaptığı işlerin tamama ermeyeceğine, büyük atılımlar gerçekleştireceğine, içinde bulunduğu sorunların günden güne artacağına, sorunlarından ve sıkıntılarından kurtulacağına, endişelerini ve üzüntülerini atlatacağına, yapacağı çalışmalarda kazanacağı başarılar sayesinde çok iyi yerlere geleceğine işarettir.

Paylaş, Hayra çıksın

Rüyanı Yaz, Ehl-i Tabir yorumlasın!

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments