Rüya Tabirleri / Genel / Rüyada yüzü yıkadığını görmek

Rüyada yüzü yıkadığını görmek

Rüyada yüzü yıkadığını görmek bir sebeple kendisini çok kötü hissedeceğine, işten güçten elini eteğini çekeceğine, malının mülkünün gözünde kıymetini yitireceğine, sevdiği kişiler ile çok büyük tartışmalar yaşayacağına, çok büyük zararlara uğrayacağına, bu zararlardan ötürü kendisini çok büyük bir boşlukta göreceğine, sermayesinin harcandığına değeceğine, rahatın yerine geleceğine, öyle durumların insanlar tarafından takdir edileceğine, uğranılan zararların telafi edileceğine, maddi olarak çok rahat edilecek bir çalışma ortaya konacağına, hobiler edinip yaşamına yeni renkler katacağına, büyük bir kazanç elde edeceğine rivayet eder.

Rüyada yüzü yıkadığını gördüyseniz:

  • Bir erkek figürünün yaratabileceği bir problem ya da yaşadığınız yerle ilgili bir konu ilgi gerektirebilir.

Rüyada soğuk suyla yüz yıkamak gün geçtikçe iş hayatında daha iyi olunacağına, kişinin geri planda kalacağına, itibar kaybedeceğine, çok büyük işlere girerek büyük kazançlar elde edeceğine alamet eder.

Rüyada yatak yüzü yıkamak aksi takdirde çaresiz kalacağına, üzücü durumlara düşüleceğine ve eşler arasına huzursuzluk yaşanacağına, çok büyük sıkıntılar çekileceğine, işlerde meydana gelen aksamalardan ötürü maddi olarak zarara uğranacağına delalet etmektedir.

Rüyada ölmüş birinin yüzünü yıkamak işlerinin bir anda bozulacağına, arkadaşlardan biri ile kurulan işte beklenenden daha büyük kazanç elde edileceğine, anne baba hayır dualarının alınacağına, hayatının tatlılık, hoşluk, bolluk ve bereket içinde geçeceğine delalet etmektedir.

Rüyada elini yüzünü sabunla yıkamak alıştığı hayat düzeninin çok aşağısında bir yaşama sahip olunacağına, tartışma yaşayacağına, üzerinden büyük bir yükün kalkmış olacağına ve kira masrafını bundan sonra birikim için kullanacağına yorulur.

Rüyada çeşmede yüzünü yıkamak kardeşler arasında kısa süre önce yaşanan tartışmaların bitirileceğine, hayali kurulan herşeye kavuşulacağına, özel hayatında mutluluğu yakalamasına, kazanılmış olan deneyimler sayesinde kazancın epey artacağına rivayet eder.

Rüyada başkasının elini yüzünü yıkamak hayırlı bir kısmetle dünyaevine girileceğine, evlat sahibi olunacağına, sırtındaki yükten kurtulacağına, aile veya akraba çevresinden kişiyi hayal kırıklığına uğratacak kimseler olacağına alamet eder.

Rüyada yağmurla yüzünü yıkamak iş hayatında yüksek kademelere çıkacağına, çok daha iyi bir konuma geleceğine, iyileşeceğine, toparlanacağına, uzun zamandan beri hayalini kurduğu şeylere yakın bir zaman içinde kavuşacağına alamet etmektedir.

Rüyada bebeğin yüzünü yıkamak işlerinin çok hayırlı bir şekilde ilerleyeceğine, bu sayede özgüveninde artış yaşanacağına, yardıma ihtiyaç duyacağına, olanaksızlıklarla mücadele eder hale geleceğine, zor bir durumda kalacağına işaret etmektedir.

Paylaş, Hayra çıksın
  • Rüyanız gün içinde yorumlanıp bu sayfada yayınlanacak. Yorum için ara ara bu sayfayı ziyaret etmeyi unutmayın.
  • En ilgili sayfaya yazılmayan rüyalar sistem tarafından otomatik olarak silinmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.