Rüya Tabirleri / Genel / Rüyada yüksek dağda kar görmek

Rüyada yüksek dağda kar görmek

Rüyada yüksek dağda kar görmek kendisini aşan işlere kalkışacağına, kısmetinin artacağına, başarılarının çoğalacağına bu sayede rahatının da yerine geleceğine, zarar edilen işlerin kısa zaman içinde çözüme kavuşacağına, ortaya konulacak olan çalışmaların ve projelerin hayır getireceğine, aile hayatı içinde mutlu olunacağına, geleceğinin başarılar ve zaferlerle geçeceğine, kazancının her geçen gün artacağına, her attığı adımda amaçlarına bir adım daha yaklaştığına ve çok büyük zorluklar yaşasa bile ve birçok problem ile karşılaşsa bile yine de en kısa zamanda muradına ereceğine, sıkıntıların ve sorunların yakın bir zaman içinde son bulacağına, çok büyük mutluluklar ve sevinçler yaşanacağına, aile hayatına yakın bir zaman içinde çok büyük bereket ve bolluğun geleceğine, rahatsızlık duyulacağına yorulur.

Rüyada yüksek dağda kar gördüyseniz:

  • Yerine getirilmeyen sözler veya sorumluluklar ya da üzerinde anlaşılamayan değişiklikler bir ilişkinize zarar verebilir.

Rüyada yüksek dağda kar görmek kazancında bereketin artacağına, hayatını yeni bir şehirde kurmaya çalıştığı halde çok zorluk yaşayacağına, yaşanan sıkıntının gün geçtikçe daha da büyüyeceğine delalettir.

Rüyada yüksek karlı dağ görmek hayallerinin teker teker gerçekleşeceğine, bir sebeple çok zor ve başını ağrıtacak durumlar yaşayacağına, çevresine karşı her zaman temkinli davranacağına alamet etmektedir.

Rüyada yüksek bir dağın tepesine çıkmak işlerin çok ters gitmeye başlayacağına, herşeyin fazlasına kavuşacağına, hayattan her istediğini alacağına işaret eder.

Rüyada yüksek dağdan düşmek zahmet ve borç bilmeden yaşayacağına, rahatının ve konforunun da yerine geleceğine, hasta ve mutsuz olmasına neden olacağına inanılır.

Rüyada çok yüksek dağ görmek büyük, güzel ve önemli işler yapacağına, dertlerini ve kederlerini arkasında bırakacağına, yakın bir akrabadan miras kalacak olan bir işin başına geçileceğine alamet eder.

Rüyada çok yüksek bir dağa çıkmak sırtından terler akıtarak ama yine de ekmeğine leke sürmeyeceğine, işlerinin karışacağına, başarıya giden yollarına engeller çıkacağına ve tüm planlarının alt üst olması nedeniyle mesleğinde gözden düşeceğine, bir sebeple zor bir döneme girileceğine, verilen bütün emeklerin heba olacağına işaret etmektedir.

Rüyada çok yüksek dağa çıkmak kazancının yakın zamanda artış göstereceğine, ağız tadının, keyfinin ve neşesinin artacağına, bir sebeple etrafındaki bazı insanlar ile arasının açılacağına tabir olunur.

Rüyada yüksek bir dağdan inmek çok büyük sıkıntılar çekeceğine, çok büyük bir azim ve çaba gösterilerek daha çok kazanç elde edeceğine, daha iyi anlaşır olacağına işaret etmektedir.

Paylaş, Hayra çıksın
  • Rüyanız gün içinde yorumlanıp bu sayfada yayınlanacak. Yorum için ara ara bu sayfayı ziyaret etmeyi unutmayın.
  • En ilgili sayfaya yazılmayan rüyalar sistem tarafından otomatik olarak silinmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.