Rüya Tabirleri / Genel / Rüyada yeşil yapraklı çiçek görmek

Rüyada yeşil yapraklı çiçek görmek

Rüyada yeşil yapraklı çiçek görmek birine olan borcunu başka birine borçlanarak kapatacağına ve böylece yine borçlanacağına, bu durumunda kısır bir döngüye dönüşeceğine, yapılan hatalar yüzünden elde bulunan fırsatların teker teker uçup gideceğine ve para kazanmak için verilen mücadelenin fiyaskoyla sonuçlanacağına, iyi işler ve projeler geliştirerek kendisini her alanda kanıtlama şansı bulacağına, yoluna çıkan engelleri herhangi bir yardım almadan aşacağına, sevdiği kişi ile hayatını birleştireceğine, kazançlı çıkacağına, ortaklıklar varsa da bozulacağına, içinde bulunduğu kötü durumdan ve sıkıntılardan kurtulması için kendisine çok büyük destek vereceğine, gerek maddi gerek manevi bütün zararlarını karşılayacağına, kazancın her daim artacağına rivayet etmektedir.

Rüyada yeşil yapraklı çiçek gördüyseniz:

  • Seyahatler veya bazı diyaloglar belli kararlar almanızı ya da seçeneklerinizi arttırmanızı sağlayabilir.

Rüyada yeşil yapraklı saksı çiçeği görmek emeklerinin karşılığını ve hak ettiklerini alacağına, refah düzeyinin düşmesine neden olacak yollara gireceğine ve bunun bedelini de fakirliğe ve yokluğa düşerek ödemek zorunda kalacağına, hayatının güzelleşeceğine, borçlarının kolay bir şekilde kapanacağına işaret eder.

Rüyada yeşil yapraklı çiçek görmek başarıların çoğalacağına, aksiliklerin arka arkaya yaşanacağına, herkesin sakinleşmesi için konuşarak ortamın huzura kavuşmasına yardımcı olunacağına yorulmaktadır.

Rüyada saksıda yeşil yapraklı çiçek görmek maddi zarara uğrayacağına, bir türlü ödeyemediği borçlarını yakında ödeyeceğine, kuracağı bir ortaklık sayesinde cebinin para göreceğine ve aile hayatında kaybolmuş olan huzurun tekrar bulunacağına, eğer önlem almazsa çok kötü ve istenmeyen durumlara düşeceğine yorulmaktadır.

Rüyada çiçek yaprakları görmek alınan borçların ödenemeyeceğine, yapılan bir hatanın iş konusunda tecrübeli bir kişinin vereceği fikir sayesinde düzeltileceğine, bu sayede işlerin daha iyi bir hal alacağına, büyüklerine saygıda küçüklerine de sevgide artık hiç kusur etmeyeceğine işaret etmektedir.

Rüyada çiçeğin yapraklarını koparmak çok kısa zamanda büyük başarılar kazanarak yüksek mevkilerde bir yere terfi alınacağına, yapılan çalışmaların çok başarılı olması ve büyük kazanç getirmesi sayesinde başka projelerin ve çalışmaların önünü açacağına, ortaya koyacağı çalışmalar sayesinde büyük kazançlar elde edeceğine rivayet etmektedir.

Rüyada büyük yapraklı çiçek görmek uzun zamandan beri üzerinde çalıştığı bir işten kendisine gelecek olan çok iyi bir teklifle ayrılacağına, Allah katında günahkâr sayılacağı işleri hiç çekinmeden yapmaya başlayacağına, kötü niyetli kişiler tarafından istenmeyen bir durumun ortasında bırakılacağına, kendisine destek olan kişilerin de sıkıntıya düşeceğine yorulmaktadır.

Rüyada çiçek yaprağı görmek yaşamın kolaylaşacağına, sadece maddi gücünü kaybetmekle kalmayacağına, ticarette kendisi için hangisi daha isabetli olursa o kola yönleneceğine alamet eder.

Rüyada çiçekten yaprak koparmak rahat ve sağlıklı bir hayat yaşayacağına, bütün önlemlere rağmen iş hayatında zarar getirecek işlere girileceğine, neredeyse göz göre göre çok büyük bir sorunlara yelken açılacağına, tahsilli, diplomalı kimse olacağına, makam ve rütbe edineceğine işaret eder.

Hemen Paylaş & Kaydet

Rüyanı Yaz, Ehl-i Tabir yorumlasın!

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments