Rüyada yeşil fasulye görmek

Rüyada yeşil fasulye görmek endişe ve kaygılarınızın yersiz olduğuna, geleceğinin hayır ve güzellik getireceğine, kendi ekmek teknesine sahip olacağına, çok sıkıntılı ve zor bir işe gireceğine, elinde bulunan işlerin çok hayırlı ve çok güzel bir hal alacağına, yarar getirecek bir çalışmaya ortaklık edileceğine ve zorlukların aşılacağına, şanssızlığın ve kısmetsizliğin aşılacağına, güzel haberler alınacağına, yaşanan üzücü olayların hayırlı duruma döneceğine, sağlıklı ve zinde olacağına delalet eder.

Rüyada yeşil fasulye gördüyseniz:

  • Sizi maddi konularda ortak maceralara yönlendirmeye çalışan kişiler aklınızı karıştırabilir.

Rüyada yeşil fasulye turşusu yemek belalı kimselerle karşılaşacağına, başına tekin olmayan olayların geleceğine, can sıkıntısından, huzursuzluğundan ve hasta ruh halinden kurtulacağına, eline geçen bazı işlerde zarar edeceğine delalettir.

Rüyada etli yeşil fasulye yemek sıkıntılarının kısa süreceğine, eline geçecek olan fırsatlar ile hayatının farklı ve kazanç sağlayacak bir hal alacağına, sahip olduğu yetenekler ve beceriler sayesinde iş dünyasında çok iyi bir yer edineceğine, tüm sıkıntılarını ve dertlerini geride bırakacağına tabir olunur.

Rüyada yeşil fasulye ekmek kısa süre içinde büyük atılımlar yapacağına, çok büyük kazançlar elde edeceğine, eğitim hayatına bırakılan yerden devam edileceğine ve bu duruma bağlantılı olarak yurt dışına çıkılacağına, çok büyük üzüntüler yaşadığı ve kendisini bu yüzden çok yıprattığı için uzun bir süre boyunca ertelemek zorunda kaldığı şeyleri gerçeğe çevireceğine yorulmaktadır.

Rüyada yeşil fasulye piştiğini görmek düşmanlarla beraber oturmaya, hayatında bolluğun ve bereketin hüküm süreceği günlerin geleceğine, kariyerinde adım adım ilerlediğine ve çok büyük başarılar kazanıp zengin olacağına yorulur.

Rüyada yeşil fasulye fidesi görmek hiçbir üzüntü verici olayın kalmayacağına, feraha ereceğine, olumlu ve hayırlı gelişmelerle karşılaşacağına işaret eder.

Rüyada tarlada yeşil fasulye görmek meslek hayatının da başarılarla geçeceğine, atılacak adımlar sayesinde iş ile ilgili konularda hep bir adım önde olunacağına, etrafındaki insanlara başları sıkıştığında yardım edeceğine ve kendisine uygun hayırlı bir kısmet bulacağına yorulmaktadır.

Rüyada yeşil fasulye tarlası görmek çok hayırlı gelişmeler ile karşılaşılacağına, uzun zamandan beri kurulan hayallerin kısa süre içinde gerçekleştirileceğine, sıkıntıların, dertlerin ve zorlukların da biteceğine, yaşanan tartışmaların tatlıya bağlanacağına işaret etmektedir.

Rüyada tarlada yeşil fasulye toplamak kazancın yar yarıya düşeceğine, aldığı ödeme ile sıkıntı yaratan borçlarını kapatan rüya sahibinin,  rahat bir nefes alacağına ve çok daha hevesli bir şekilde çalışmaya devam edeceğine, çok uzun bir zamandan beri hayal ettiği şeylere bir bir kavuşacağına delalet eder.

İnsan emeğini takdir etmek için ⭐Paylaş⭐ 🙏
Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Scroll to Top