Rüya Tabirleri / Genel / Rüyada yabancı ülkeye taşınmak

Rüyada yabancı ülkeye taşınmak

Rüyada yabancı ülkeye taşınmak zamanla daha çok para elde edeceğine, kafasını toplamasına yardımcı olacağına ve bu sayede de hayatıyla ilgili çok daha sağlıklı kararlar verebileceğine, ona en büyük darbeyi vuracaklarına ve rüya sahibinin de uzun süre bu nedenle belini doğrulatamayacağına, en iyi işlerde çalışacaklarına, sağlıklarına zeval gelmeyeceğine, kişinin arkadaşlarından gelecek bir belaya, belirsiz günler yaşamayacağına ve önünü göremediği hiçbir riskli işe girmeyeceğine, katı düşüncelerinden ve tavırlarından vazgeçeceğine, aşılan engellerin tekrar başgöstereceğine tabir olunur.

Rüyada yabancı ülkeye taşınmak gördüyseniz:

  • Aslında yapmanız gereken,yeni hiçbir başlangıçla ilgilenmemek olacaktır.Hızlı düşünüp çabuk uygulamanız zaten size elde edebileceğiniz başarıları veriyor.

Rüyada yabancı ülkeye taşınmak maaşta azalmaya veya işten çıkarılmaya yorumlandığı gibi, para konularında talihsizliklerin peş peşe geleceğine, bu dönemde kesinlikle yatırım yapılmamasının uygun olacağına, kimseye bu konuda ödün vermeyeceğine, girilen bir yolda çok doğru bir noktaya girileceğine, edilen duaların Allah katında karşılığını bulacağına rivayet etmektedir.

Rüyada başka bir ülkeye taşınmak sıkıntılı geçen ve zarar edilen bir dönemin biteceğine ve bu sayede sorunların ortadan kalkıp yerini çok başarılı çalışmalara bırakacağına, yaşadığı ve çektiği zahmetten ve çileden sıyrılmayı başaracağına, sıkıntılarından ve sorunlarından kurtulacağına, çok büyük kazançlar elde edeceğine rivayet eder.

Rüyada başka ülkeye taşınmak işlerin başarılı bir şekilde organize edilmesi sayesinde tıkır tıkır işleyeceğine, sıkıntıların ve sorunların yakın zaman içinde ortadan kalkacağına, rahat bir dönem yaşanacağına, yarıda kalmış ya da askıya alınmış olan çalışmaların kısa süre içinde tekrar hayata geçirileceğine, özellikle iş konusunda büyük paralar kazandıracak girişimlerde bulunulacağına işarettir.

Rüyada yabancı ülkede kaybolmak mutluluk dolu bir döneme girileceğine, yapılan işlerde büyük başarılar elde edileceğine, kardeşlerin birlikte girdikleri işte çok iyi bir noktaya geleceğine ve birden fazla  işle uğraşılacağına, arkadaşlar arasında tatlı bir rekabet yaşanacağına, problemlerin en kısa zamanda çözüme kavuşacağına delalet eder.

Rüyada yabancı ülkeye gitmek her şeye değecek kadar yüce, kutsal ve güzel duygular yaşayacağına, yüzünün gülmesine vesile olacak durumlar meydana geleceğine, sıkıntıdan kurtulmak için ettiği duaların da kabul olacağına, verimin ve bereketin geleceğine delalet eder.

Rüyada yabancı bir ülkede bulunmak işlerinin kısa bir zaman içinde düzene gireceğine, özellikle mutsuz ilişkileri sonlandırmak için hamlelerde bulunacağına, sıkıntıdan tırnaklarını yiyeceğine, kara kara düşüneceğine ve kimselerle konuşmaz olacağına delalettir.

Rüyada yabancı ülkede gezmek yetenekleri ve becerileri sayesinde içinde bulunduğu işi çok üst seviyelere çıkaracağına, rahat ve huzurlu bir döneme girileceğine, sorunların ve sıkıntıların biteceğine, kırgınlıkların ve üzüntülerin biteceğine ve sevinç duyulacak bir haber alınacağına, kazancı arttırmak için bazı kararlar alınacağına inanılır.

Rüyada yabancı ülke askeri görmek hayal ettiklerini yaşama şansı vereceğine, yalnız kalmak isteyeceğine, işi ile gündeme geleceğine delalettir.

Sayfayı Kaydet

Rüyanı Yaz, Ehl-i Tabir yorumlasın!

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments