Rüya Tabirleri / Genel / Rüyada üstüne pislemek

Rüyada üstüne pislemek

Rüyada üstüne pislemek üzüntü duyulan bir konuda istenen şeylerin gerçeğe dönüşeceğine, zorlukların aşılacağına, pişmanlık duyacağı kararlar alacağına, atılacak adımlar sayesinde işlerinin her geçen gün daha da artacağına, sevdiği kişiler ile gireceği bir iş ile birlikte artan özgüveni sayesinde daha büyük işlere gireceğine, ancak daha sonra bu kararı düzelteceğine, bir sebeple çok büyük üzüntü duyacağına, yakın bir zaman içinde rüya sahibinin başının sıkışmasına sebep olacağına, kaybettiği umutlarına yeniden kavuşacağına, zararlı bir işin ortasında kalınacağna, aşılan engellerin tekrar başgöstereceğine delalettir.

Rüyada üstüne pislemek gördüyseniz:

  • Bazı fırsat ya da talepleri geri çevirmekte zorlanabilirsiniz.

Rüyada birinin üstüne pislemek aile bireyleri ile büyük tartışmalar yaşanacağına, sıkıntılı ve sorunlu bir döneme girileceğine, yeni kararların mutluluk ve başarı getireceğine yorulmaktadır.

Rüyada kendi üstüne pislemek arkadaşlarıyla da görüşmediği gibi, sosyal hayatını da askıya alacağına, eline geçen fırsatları çok iyi bir şekilde değerlendireceğine, sevdiği kişiler ile çok büyük mutluluklar yaşayacağına, doğru seçimler yapacak olan rüya sahibinin hangi işe el atarsa atsın son derece başarılı olacağına, herhangi bir para sıkıntısı çekmeden, yolunda huzurla devam edeceğine alamet eder.

Rüyada üstüne pislediğini görmek toparlanmasının da uzun süreceğine, tüm düzenin alt üst olacağına, yaşamının da eskisi gibi kolaylıklarla geçmeyeceğine, çok sevineceğine delalet etmektedir.

Rüyada üstüne pislemek borçlarının artacağına ve bazı sağlık sorunlarının baş göstereceğine, el attığı her işten zararla çıkacağına, büyük ve meşakkatli bir işe ortak olunacağına tabir olunur.

Rüyada güvercinin üstüne pislediğini görmek bunun da kendisi için daha içinden çıkılmaz halleri doğuracağına, elinde bulunan imkânlar sayesinde hiç olmadığı kadar büyük işler çıkartacağına, yakın zaman içinde çok büyük çalışmalar gerçekleştireceğine, yaşayacağı eğlenceli, zevkli ve keyifli günlerin sayısının artacağına işaret eder.

Rüyada altını pislediğini görmek rahat erileceğine, müşterilerin ya da siparişin çoğalacağına, çok uzun yıllar boyunca herhangi bir sağlık sorunu ile karşılaşmadan yaşayacağına alamet etmektedir.

Rüyada eve pislemek Allah’ın kendisine çocuklarının mürüvvetini ve onların çocuklarının olduğunu görme şansını sunacağına, huzur içinde yatacağına, sevgilinizle ilişkinizi bir basamak yükselteceğinize rivayet eder.

Rüyada kuşun pislediğini görmek kurulu bir düzene sahip olacağına, bunalacağına, isyan ve sitem edeceği bir süreçten geçeceğine, birçok kişinin takdirinin kazanılacağına delalet etmektedir.

Hemen Paylaş & Kaydet

Rüyanı Yaz, Ehl-i Tabir yorumlasın!

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments