Rüya Tabirleri / Genel / Rüyada topuklu ayakkabı giyen kadın görmek

Rüyada topuklu ayakkabı giyen kadın görmek

Rüyada topuklu ayakkabı giyen kadın görmek ağız tadına, keyfe, neşeye ve mutluluğa kavuşacağına, keyfinin kaçacağına, rahatının bozulacağına, canının sıkılacağına ve kaos dolu günlerden geçeceğine, büyük tartışmalar yaşanacağına, sevilen kişiler ile aranın açılacağına ancak daha sonra bu durumların yavaş yavaş düzeleceğine, daha rahat ve huzurlu bir yaşam süreceğine, kişinin hiçbir üzüntü ve sıkıntı yaşamayacağına, çok büyük başarılar kazanacağına ve huzura ereceğine, atacağı doğru adımlar ve yapacağı akıllıca hamleler sayesinde çok büyük kazanç elde edeceğine, karşısına çıkan bazı sorunlar yüzünden elinde bulunan kazancın neredeyse tamamını harcayacağına, borçların sonlandırılacağına, iş konusunda yeni yatırımlar yapılacağına, mal ve mülk sahibi olunacağına, işleri büyütme sürecine girileceğine alamet etmektedir.

Rüyada topuklu ayakkabı giyen kadın gördüyseniz:

  • Çekiciliğiniz ile yeni şartlara adaptasyon konusundaki yeteneğiniz de, çok güçlü bir konuma gelmenizi sağlayabilir.

Rüyada topuklu kadın ayakkabısı görmek iyi insan olmaktan vazgeçileceğine, ummadığınız bir yerden elinize mal geleceğine, istenen herşeye sevilen kişilerin destek vermesi sayesinde kavuşulacağına ve huzur içinde mutlu ve sağlıklı bir yaşam sürüleceğine işaret eder.

Rüyada topuklu ayakkabı giyen kadın görmek eski hayat düzenine ve huzuruna tekrar kavuşacağına, elinde bulunan imkânlar ile çok sıkıntı yaşayacağına, günlerinin rahatlık, konfor, keyif ve ağız tadı içinde geçeceğine rivayet eder.

Rüyada başkasının topuklu ayakkabı giydiğini görmek korkularını yeneceğine, karşısına çıkacak engellerin ve aksiliklerin ortadan kalkacağına, ileride yapılacak çalışmalar için deneyim kazanılacağına delalet eder.

Rüyada yeni topuklu ayakkabı almak yakın bir zaman içinde tanışılacak bir kişi ile dünyaevine girileceğine, maddi açıdan çok iyi bir duruma gelineceğine ve sorunların ve sıkıntıların hızlı bir şekilde çözüm bulacağına, eş, dost ya da akrabalarından biri ile çok hayırlı bir işe gireceğine ve başarılarının sürekli artacağına, eğleneceğine, keyifleneceğine ve sevdiği kişi ile baş başa olup uzun saatler geçireceğine, onu doyasıya yaşayacağına işarettir.

Rüyada bir sürü topuklu ayakkabı görmek sıkıntıların ister istemez baş göstereceğine, uzun zamandan beri yaşanan sıkıntılı durumların sona ereceğine ve mutlu olunacağına, buna istinaden kazancına bolluk ve bereket geleceğine, işindeki verimliliğinin artacağına rivayet eder.

Rüyada tahta topuklu ayakkabı görmek sıkıntıların Allah’ın izni ile son bulacağına, sevilen kişiler ile çok güzel günler geçirileceğine, atılan adımlar sayesinde kazancın çok daha artacağına, yaşam şartlarının iyileşeceğine rivayet etmektedir.

Rüyada topuklu ayakkabıyla yürüdüğünü görmek kötü hastalıkların iyileşeceğine, sorunların teker teker çözüme kavuşacağına, epey bir zamandan beri uzakta olan ve çok büyük bir özlem duyulan kişinin yakında döneceğine ve çok güzel günler yaşanacağına işarettir.

Rüyada topuklu beyaz ayakkabı giymek sevdiği kişilerden birisi için maddi bir yükün altına gireceğine, hane içinde tartışmaların başgöstereceğine, kısmetinin ve talihinin açılacağına, verilen emeğin boşa çıkmayacağına, hayırlı ve güzel günlerin yakında olduğuna, büyük kazançlar elde edileceğine alamet etmektedir.

İnsan emeğini takdir etmek için ⭐Paylaş⭐ 🙏

Rüyanı Yaz, Ehl-i Tabir yorumlasın!

Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu sayfayı paylaşmayı ve kaydetmeyi unutmayın. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
2 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Ysf

Merhabalar Ben Rüyamda iki yengemin ikiside topuklu Ayakabı giymiş önümde yürüyorlardı, Benden arkalarından yürüyordum, ve yürürken sağda duvar dibinde para buldum, 1tane 5 lira ve bozuk 2,5 lira vardı onları alırken diğer tarafta da 10 lira buldum, sonra telefon çaldı uyandım