Rüya Tabirleri / Genel / Rüyada siyah ve beyaz gelinlik giymek

Rüyada siyah ve beyaz gelinlik giymek

Rüyada siyah ve beyaz gelinlik giymek sevilen kişilerle kurulacak bir ortaklık sayesinde çok ses getiren işlere girileceğine, kazanacağı paralar sayesinde aile hayatında yaşanan tartışmaların sona ereceğine, strese gireceğine, çok yoğun çalışacağına, olumsuzlukların da kişiye sonuç olarak iyi şekilde döneceğine, kötü niyet besleyen bir komşuyla ilişkilerin kesileceğine, yaşanan rahatsızlığın geçeceğine, mutlu olunacağına, uzun ya da günübirlik bir tatile çıkacağına, elinden bir şey gelmediği halde kendisini suçlayacağına, inancından ve ibadetinden vazgeçmeyeceğine ve ahiret hayatı için de güzel işler yapacağına yorulur.

Rüyada siyah ve beyaz gelinlik giymek gördüyseniz:

  • Bazı kişiler sizinle görüşme konusunda isteksizlik gösteriyorsa ilişkiyi gözden çıkarma zamanı gelmiş olabilir.

Rüyada siyah ve beyaz gelinlik giymek problemlerin en kısa zamanda çözüme kavuşacağına, hayırlı kısmetler ile karşılaşılacağına ve bol kazançlı ve çok bereketli bir yere terfi edileceğine, çok üzüleceğine ve daha sonra gelecek güzel haberler ile çok büyük bir sevinç yaşayacağına, rüyayı gören kişinin gönlüne ve kafasına göre bir kişi ile birliktelik yaşayacağına yorulur.

Rüyada siyah beyaz gelinlik giymek daha eğitimli, donanımlı ve çağdaş bir insan haline geleceğine, aydınlanacağına, istenmeyen ve maddi manevi büyük zararlara yol açan bir işe kalkışacağına, bu yüzden bütün aile bireyleri ve akrabalar tarafından dışlanacağına ve buna rağmen yaptığı hatalara devam edeceğine, ana baba duaları sayesinde sıkıntıların sona ereceğine ve dertlerin kısa süre çözüm bulacağına delalettir.

Rüyada siyah gelinlik beyaz duvak giymek her şeyin üstesinden gelecek güce sahip olmaya, sıkıntılı geçen ve zarar edilen bir dönemin biteceğine ve bu sayede sorunların ortadan kalkıp yerini çok başarılı çalışmalara bırakacağına, hayırlı, güzel, iyi ve olumlu olaylarla karşılaşacağına rivayet etmektedir.

Rüyada başkasının siyah gelinlik giydiğini görmek emeklerin boş yere harcanacağına, helal olan ve tükenmeyecek rızka kavuşacağına, zorluklarının kalmayacağına işarettir.

Rüyada siyah gelinlik giymek işlerin bir müddet durma noktasına geleceğine, ödeme güçlü çekeceğine, manevi anlamda da istediği huzuru yakalayacağına delalettir.

Rüyada birinin siyah gelinlik giydiğini görmek büyük üzüntüler ve acılar yaşayacağına, vaaz ve nasihate, atılan her adımda daha büyük sıkıntılar çekileceğine, hayallerin gerçekleşmeyeceğine ve bu yüzden fakirlik yaşanacağına delalettir.

Rüyada gelinliğin altına siyah ayakkabı giymek oturup evliliği devamı için bazı kararlar alınacağına, aile bireyleri ile güzel günler geçirileceğine, aile hayatında çok güzel gelişmelerin yaşayacağına, belaya ve derde düşeceğine rivayet eder.

Rüyada siyah gelinlik giydiğini görmek başarısızlığı karşısında yıkılacağına, ecel terleri dökeceğine ve çok mutsuz olacağına, bazı durumlarda yasal süreçleri başlatarak düşmanlarına gözdağı verecek rüya sahibinin bu şekilde rahat edeceğine yorulur.

Paylaş, Hayra çıksın
  • Rüyanız gün içinde yorumlanıp bu sayfada yayınlanacak. Yorum için ara ara bu sayfayı ziyaret etmeyi unutmayın.
  • En ilgili sayfaya yazılmayan rüyalar sistem tarafından otomatik olarak silinmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.