Rüya Tabirleri / Genel / Rüyada şeyhinin elini öpmek

Rüyada şeyhinin elini öpmek

Rüyada şeyhinin elini öpmek sevdiği kişilerden alacağı destekler ve kendisini moral olarak çok iyi bir durumda tutması sayesinde toparlanacağına, sorunların çözülmesi için çok büyük çaba harcanacağına, gelir kaybedeceğine, üzüntülü ve zor günler yaşanacağına, kısa süre içinde meydana gelen istenmeyen bir olayın mutlu bir şekilde sona ereceğine, sıkıntının günden güne artacağına, sorunların altından kalkmak için çeşitli kararlar vereceğine ve verdiği kararların başarılı olması sayesinde kendisine olan güveninin artacağına, hayırlı yollara gireceğine alamet eder.

Rüyada şeyhinin elini öpmek gördüyseniz:

  • Artan çekiciliğiniz çevrenizdekilerin gözünü kamaştırabilir, iş veya aşk sebebiyle yapılan seyahatlerden türlü yararlar sağlanarak dönülebilir.

Rüyada şeyh eli öpmek herhangi bir yardım almasan çok büyük bir sorunun üstesinden geleceğine, genellikle girişilen her türlü işin uzun ömürlü olacağına, çalışmalarının takdire layık görüleceğine inanılır.

Rüyada şeyh elini öpmek başarılarının artacağına, kazancının çoğalacağına, işlerinin rast gideceğine, insanların takdirine mazhar olacağına, sıkıntıları ve sorunları hızlı bir şekilde aşacağına, zor bir işin altından sabrı sayesinde çıkacağına, yeni bir eve sahip olacağına ve bol kazançlı bir işe gireceğine, bir haksızlığa, ihanete ya da iftiraya uğradığında yanıp yıkılmayacağına alamet eder.

Rüyada bir şeyhin elini öpmek uzun zamandır üzerinde çalışılan bir projenin hayata geçirileceğine ve mal mülk sahibi olunacağına, gerçekleştireceği çalışmalarla adından sıkça söz ettireceğine, herkes tarafından sevilen ve sayılan bir kişi olacağına, herkes tarafından kıskanılan bir kişi olacağına inanılır.

Rüyada şeyhinin elini öpmek kazancının ve zenginliğinin artacağına, karşılığında bolluk, bereket ve zenginlik bulacağına, işlerindeki verimin ve bereketin düşeceğine yorulur.

Rüyada şeyhin elini öpmek yoğun bir çalışma döneminin ardından tatile çıkılacağına, sıkıntılı ve sorunlu bir işe girdiği sırada durumunu düzeltmek için birisinden çok büyük miktarda bir borç alacağına, bu borç sayesinde çok zor durumlardan kurtulacağına, çok rahat bir nefes alacağına ve çok huzurlu bir döneme gireceğine, gelişmelerin rüya sahibini hiç memnun etmeyeceğine işaret etmektedir.

Rüyada şeyhini öpmek sağlık konusunda iyi haberler alınacağına, bir sebeple rüyalarının da günden güne daha karanlık ve kasvetli bir hal alacağına, masa başı bir işe gireceğine işaret etmektedir.

Rüyada şeyhin ayağını öpmek dış etkenlerden kaynaklanan durumlar yüzünden aile saadetine de gölge düşeceğine, aşk hayatının çok hayırlı bir kısmet ile şenleneceğine ve huzur bulacağına, kötü günlerin etkisinden kurtulacağına işaret eder.

Rüyada şeyhin elini tutmak helal rızık yiyeceğine, küfürlü söze, kendisini çok üzen bir olay yüzünden uzunca bir süre toparlanamayacağına delalettir.

Hemen Paylaş & Kaydet

Rüyanı Yaz, Ehl-i Tabir yorumlasın!

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments