Rüya Tabirleri / Genel / Rüyada sevgilin elini tutmak

Rüyada sevgilin elini tutmak

Rüyada sevgilin elini tutmak güzel bir hayat süreceğine, gelir kaybedeceğine, parasal sıkıntılarının çok büyük olacağına ve eğer önlem almazsa çok daha kötü durumlara düşeceğine, hayırlı ve iyi kalpli bir kişi ile evlilik yolunda bazı adımlar atılacağına, üzüntülerinden ve sorunlarından ötürü daha büyük bir kayba uğrayan rüya sahibinin atacağı yanlış adımlar yüzünden iş hayatında çok büyük bir sorun yaşayacağına, hayır, iyilik ve güzellik bulacağına, yaşam kolaylığı içine gireceğine, yaşam standartlarının yükseleceğine, iyileşeceğine, mallarının ve parasının çoğalacağına, sıkıntılı ve içinden çıkılması zor durumlara düşüleceğine yorulmaktadır.

Rüyada sevgilin elini tutmak gördüyseniz:

  • Yeni girişimlerde bulunmanız veya tavır takınmanız fırsatlar fırsatların önünü açabilir.

Rüyada sevgilisinin elini tutmak maddi gücünün de daimi olacağına, kötü düşünceli bir kişinin tüm çabalarına rağmen büyük bir işte başarılı sonuçlar alacağına, sorunlarının ve sıkıntılarının kalmayacağına işarettir.

Rüyada sevgilini elini tutmak lüksünün ve rahatının yerinde olacağına, yeni bir eve taşınılacağına, kul hakkına girmeyeceğine alamet eder.

Rüyada eski sevgilisinin elini tutmak sağlıklı biri olarak adımlar atacağına, bazı ortaklıklar kuracağına, büyük başarılar kazandığı ortaklıklardan birinde hiç istemediği halde bir kırılma yaşayacağına ve sıkıntılı bir döneme gireceğine, aile üzerindeki kara bulutların dağılacağına delalettir.

Rüyada sevgilin elini tutmak kısmetin bir dönem için değil daimi olacağına, kurulmuş bir ortaklığın bozulacağına, suyun üstünde kolaylıkla giden sandal bu kötü sürecin biraz daha uzun süreceğine, tersine suyun üstünde zorla giden sandal da kötü sürecinizin kısa zamanda sonlanacağına işaret etmektedir.

Rüyada eski sevgili elini tutmak sağlık sorunlarının ortaya çıkacağına, uzun zamandan beri tanış olunan birinden darbe yeneceğine, çok daha büyük işlere gireceğine, kaçırdığı fırsatları çok iyi adımlar atarak tekrar kazanacağına, bol kazanç elde edeceğine inanılır.

Rüyada ayrıldığı sevgilinin elini tutmak kısa süre içinde engelleneceğine, hayal kırıklığı yaşamayacağına, çok büyük çalışmalara gireceğine ve bu çalışmalardan çok büyük kazançlar elde edeceğine rivayet eder.

Rüyada arkadaşının sevgilisinin elini tutmak bir sebeple rüya sahibinin, çok büyük bir şok yaşayacağına, bu kişi ile tüm irtibatını kopartacağına, çok büyük bir üzüntü duyacağına ve çok daha kötü durumlara düşebileceğine, mesleğinde istediği başarıyı elde edeceğine, sorunların ardı arkasının kesilmeyeceğine, maddi ve manevi zarara uğranacağına işaret eder.

Rüyada eski sevgilini elini tutmak borçların ödenememesi yüzünden alacaklıların kapıya dayanacağına, içinden çıkamayacağı hallere düşeceğine, sorunların çalışmaları baltalamayacağına, zor zamanların çok eskide kalacağına, sağlık sorunları ile ilgili olarak kısa bir tedavi sürecine girileceğine delalet etmektedir.

Paylaş, Hayra çıksın
  • Rüyanız gün içinde yorumlanıp bu sayfada yayınlanacak. Yorum için ara ara bu sayfayı ziyaret etmeyi unutmayın.
  • En ilgili sayfaya yazılmayan rüyalar sistem tarafından otomatik olarak silinmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.