Rüya Tabirleri / Genel / Rüyada sevgiliden başkasını görmek

Rüyada sevgiliden başkasını görmek

Rüyada sevgiliden başkasını görmek yüklü miktarda kazanç elde edileceğine, kısmetlerin günden güne artacağına, ailesinden gördüklerinin çok daha fazlasını elde etmek istediği için çeşitli alanlarda kendisini yetiştireceğine, yapılan çalışmaların zarar vereceğine, iş dünyasına çok prestijli bir mevkiye sahip olunacağına ve rakiplerin art niyetli davranışlarının geri püskürtüleceğine, sevdiği kişilerden biri ile arasının yaşanan bir tatsızlıktan dolayı açılacağına, zarar ettiği bir işte kendisine yardım edecek deneyimli biri sayesinde işleri toparlayacağına ve kazanç elde edeceğine, makam ve rütbe edineceğine, kaçırılan fırsatların tekrar yakalanacağına, makam edineceğine, itibar kazanacağına işaret eder.

Rüyada sevgiliden başkasını gördüyseniz:

  • Kendi işinizle uğraşın.

Rüyada sevgiliye şeker vermek girilecek olan işte büyük bir başarı kazanılacağına, bol şanslı bir döneme girileceğine, dertlerin son bulacağına ve çok hayırlı ve bol kazançlı bir işe girileceğine, kişisel problemlerini çözeceğine, geçmişte yaşadığı acıları unutacağına delalet etmektedir.

Rüyada sevgiliyi güler yüzlü görmek yaşadığı olayların kötü gideceğine, hayırlı bir kısmetle dünyaevine girileceğine, zararın telafi edileceğine ve eşlerin arasının hiç olmadığı kadar iyi olacağına, bunun için çok büyük ve çok doğru bir karar vermesi gerektiğine, vereceği hayırlı bir karar ile hayatının çok daha güzel bir hal alacağına, ancak yanlış bir karar alırsa çok bir duruma düşeceğine delalet eder.

Rüyada eski sevgilini kendi evinde görmek haksızlıklara uğrayan rüya sahibinin sıkıntılı, stres içinde günler geçireceğine, iş sahibi olup yönetici koltuğunda oturacağına, yanında çalışan insanlara hem ekmek yedireceğine, sevdiği kişiler ile çok hayırlı zamanlar geçireceğine işaret etmektedir.

Rüyada eski sevgilisinin barışmak istediğini görmek âlim kişiler arasına gireceğine, itibar kazanacağına, ahiret hayatını hiçbir zaman unutmayacağına ve variyeti ne oranda artarsa o kadar sadaka ve zekât vereceğine, eşler arasında bir soğukluk olacağına alamet etmektedir.

Rüyada eski sevgiliden ayrılmak Allah tarafından bolluk ile mükâfatlandırılacağına,  bundan sonra canın her çektiğine ulaşacağına, almak istediklerini rahatlıkla satın alma gücüne sahip olacağına, mali olarak güçlenmesinin kendisine huzur ve güzellik de getireceğine, sorunlarının ve sıkıntılarının bu kişi yüzünden gün geçtikçe daha artacağına, büyük maddi zararlara uğrayacağına ve sevdiği kişileri kaybetme pahasına da olsa bazı sorunlar yüzünden çeşitli tartışmalara gireceğine, çok sevineceği ve büyük bir mutluluk yaşayacağı bir döneme girdiğine ve bu sayede hayatını çok iyi bir şekilde devam ettireceğine alamet etmektedir.

Rüyada sevgiliye yemek yemek rüya sahibinin çok haraketli ve heyecanlı günler geçireceğine, işini kaybedeceğine, para sıkıntısına düşüp, faturalarını ödeyemez olacağına, düzenin alt üst olmasına ve rüya sahibinin zarar edeceğine yorulur.

Rüyada eski sevgiliyle barışmak ve sarılmak itibarının ve makamının artacağına, paradan ve maldan ziyade insanlığa değer vereceğine, bilgili, görgülü ve kültürlü olacağına, hayatında bir takım problemlerin baş göstereceğine rivayet etmektedir.

Rüyada ayrıldığın sevgiliyle öpüşmek hayatı boyunca atlatamayacağı kadar büyük ve ciddi sorunlar yaşamayacağına, çok büyük üzüntü duyacağına, maddi ve manevi olarak zarara uğrayacağına, çok büyük emek vererek hazırladığı bir çalışmadan beklediği verimi ve kazancı elde edemeyeceğine, işlerinin açılacağına tabir olunur.

Hemen Paylaş & Kaydet

Rüyanı Yaz, Ehl-i Tabir yorumlasın!

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments