Rüyada sevdiğinin ayağını kırık görmek

Rüyada sevdiğinin ayağını kırık görmek geçiminin zorlaşacağına, ziraat ve harmandan fayda görmeye, onlar yesin diye ekmeksiz kalmayı göze alacağına, sağlık sorunları ile geçecek bir döneme girileceğine, uzun zamandan beri kendisini zorlayan borçlarını kapatacağına, kazanılacak başarılar ile insanların çok konuştuğu ve takip ettiği bir kişi olunacağına, sanatla ilgili bazı çalışmalar yapılacağına, bu konuda büyük ilerleme kaydedileceğine, yapılacak karalama çalışmalarının herhangi bir zarar veremeyeceğine, başka bir şehre taşınıp yeni bir iş bulacağına inanılır.

Rüyada sevdiğinin ayağını kırık gördüyseniz:

  • Tesadüfi olaylar belli konulardaki yöntemleriniz, ilişkileriniz, uzun vadeli planlarınız veya fikirleriniz üzerinde yaratıcı etkiler oluşturabilir.

Rüyada sevdiğinin ayağını kırık görmek arkadaşlarla beraber vakit geçirmek istense de eski tadı bulamayacak olan rüya sahibinin yalnızlaşacağına, bekarsa evleneceğine, hayırlı bir işe başlayacağına tabir olunur.

Rüyada ayağı kırık birini görmek böylelikle ticaret hayatına ilk adımı atacağına, başına üzüntüye neden olacak olaylar geleceğine, parasal olarak sıkıntı çeken kişilere yardım eli uzatılacağına delalettir.

Rüyada ayağı kırık masa görmek sevdiği kişi ile uyumunun ve geçiminin bozulacağına, bir sebeple attığı her adımda ve girdiği her çalışmada çok dikkat etmesi gerektiğine, çok uzunca bir süre boyunca büyük ve sorunlu zamanlar geçireceğine, ev içindeki huzursuzlukların çocukları da olumsuz şekilde etkileyeceğine rivayet eder.

Rüyada kırık ayakla yürümek işlerinin yolunda gideceğine, şansının hep açık olacağına, evlatların hayırsız çıkacağına, sıkıntıların ve sorunların yakın zaman içinde çözüme kavuşacağına rivayet etmektedir.

Rüyada arkadaşını ayağı kırık görmek yakalandığı ağır bir hastalığı yeneceğine ve yapılan işlerin sonunda helal para ve mal kazanılacağına, rakiplerine yenileceğine, kendisini üzen ve kıran bazı durumlar ile karşılaşacağına, çok zor zamanlar geçireceğine rivayet etmektedir.

Rüyada ayağı kırık görmek bekârsa da evli bir kadınla birlikte olacağına, etrafındaki insanlardan bir kısmı tarafından dışlanacağına, sağlıklı bir ömür süreceğine, yakın bir zaman içinde çok hayırlı ve bütün hayatını baştan sona değiştirecek çeşitli adımlar atacağına delalet etmektedir.

Rüyada ayak kırığı görmek dertlerinin sona ereceğine, çalışmalarının karşılıksız kalmayacağına, başarılarının da hak ettiği takdiri göreceğine, alınmış olan borçların ödeneceğine ve anne baba hayır duaları alınacağına delalet eder.

Rüyada ayağı kırık kedi görmek çok yüklü miktarda kazanç elde edeceğine, hayırlı bir kısmet bulup evliliğe adım atacağına, fırsatların kısa süre içinde aile hayatına büyük ve güzel haberler getireceğine, yani babasına benzeyeceğine delalettir.

İnsan emeğini takdir etmek için ⭐Paylaş⭐ 🙏
Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Scroll to Top