Rüya Tabirleri / Genel / Rüyada şelaleye kapılmak

Rüyada şelaleye kapılmak

Rüyada şelaleye kapılmak Allah’a sığınması ve dua etmesi sayesinde sıkıntılarından kurtulacağına, eline çok güzel fırsatların geçeceğine, başarılı bir kariyere sahip olunacağına, işlerinde berekete kavuşacağına, bir sebeple aile hayatında huzursuz dönemler yaşanacağına, herkes tarafından takip edilen ve kıymet gören bir kişi olunacağına, aile içinde yaşanan tatsızlıkların sona ermesi için çalışılacağına, rahat bir hayata sahip olunacağına, dertlerin biteceğine, ancak sabır göstermesi sayesinde sorunların çok hayırlı ve başarılı bir şekilde çözüme kavuşacağına, sevdiği kişilerin sorunlarının zaman içinde sona ereceğine, hasta ise daha kötüye gideceğine alamet eder.

Rüyada şelaleye kapılmak gördüyseniz:

  • Birçok konuda, önemli kişilerden destek görmeniz olasıdır.

Rüyada şelaleye kapılmak alacağı birçok desteğe ve vereceği kararlara rağmen bir türlü kendisini toparlayamayacağına ve gittikçe daha kötü bir duruma düşeceğine, masa başı bir işe gireceğine, sıkıntılı bir durumdan aile bireylerinin desteğiyle çıkacağına, kişinin iyi hale geleceğine yorulmaktadır.

Rüyada arabayla sele kapılmak uzun zamandan beri kötü olan ruh halinin düzeleceğine, öz güveninin yerine geleceğine, işle ilgili olarak zaman zaman sıkıntı çekse de bunları yakında atlatacağına, çok yakın arkadaşlardan destek alınacağına, çok büyük zorluklar çekildikten sonra işlerin hayırlı bir şekilde ilerleyeceğine, sevilen ve değer verilen kişiler ile çok büyük bir ortaklığa girileceğine, bu sayede her geçen gün daha ünlü olunacağına inanılır.

Rüyada sulara kapılmak üzerinden büyük bir yükün kalkmış olacağına, olaya tanık olan kişilerin üzülmesine sebep olunacağına, çok büyük kazançlar elde edeceğine, zengin olacağı ve istediği gibi yaşayacağı bir döneme gireceğine, eline geçen imkânları çok daha iyi bir şekilde kullanarak başka insanlara örnek olacağına işarettir.

Rüyada nehirde akıntıya kapılmak kazanç kapılarının kapanacağına, kişinin yabancılarla büyük ve önemli işler yaparak hem zengin olacağına, çok zor zamanlar yaşayacağına delalet etmektedir.

Rüyada büyük dalgaya kapılmak yol alacağına ve zaferler elde edeceğine, hayatı boyunca kısmetinin açık olacağına, yüzünün de güleceğine, sıhhatinden, güzelliğinden ve dinç oluşundan ödün vermeden yaşlanacağına işarettir.

Rüyada dereye kapılmak rızık eksikliği yaşayacağına, ihtiyaçlarını karşılamakta büyük sıkıntı çekeceğine, kişinin gönlünün ferahlayacağına, işlerinin aksamasına ve uzun yıllardan beri sürdürdüğü bir dostluğun bitmesine sebep olacak bir sorun yaşayacağına işaret eder.

Rüyada denizde akıntıya kapılmak her geçen gün daha mutlu ve daha hayat dolu olunacağına, dertlerin bölüşüleceğine, işlerinin çoğalacağına, hayatının da daha kolay, zevkli ve eğlenceli bir hale geleceğine tabir olunur.

Rüyada yüzerken akıntıya kapılmak ağız tadını, keyfini ve rahatını yerine getirecek hayırlı gelişmelerin meydana geleceğine, elinin bollaşacağına, helal olan lokmaya ve makbul olan mallara sahip olacağına, işlerinde çok sıkıntı yaşayacağına tabir olunur.

Paylaş, Hayra çıksın
  • Rüyanız gün içinde yorumlanıp bu sayfada yayınlanacak. Yorum için ara ara bu sayfayı ziyaret etmeyi unutmayın.
  • En ilgili sayfaya yazılmayan rüyalar sistem tarafından otomatik olarak silinmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.