Rüya Tabirleri / Genel / Rüyada saati başkasına vermek

Rüyada saati başkasına vermek

Rüyada saati başkasına vermek sürekli bazı aksiliklerle karşılaşılacağına, sıkıntılı ve sorunlu bir döneme girileceğine, deyim yerindeyse canla başla çalışacağına, sorunlarından, sıkıntılarından, kararsızlığından, karamsarlığından ve umutsuzluğundan da kurtulacağına, kendisine tehlike oluşturacak her durumun farkına varacağına, sevdiği kişiler ile mutlu olacağı ve rahata ereceği bir döneme gireceğine, kariyer sahibi olacağına, rüyayı gören bir kadın ise hizmetkar edineceğine, kazandığı her kuruşun alın teri ile ıslandığı için helal olduğuna ve hanesinde bolluk ve bereketin bir ömür boyu süreceğine işaret etmektedir.

Rüyada saati başkasına vermek gördüyseniz:

  • Belli konular belli bir ilerleme süreci içinde gelişme göstereceğe benziyor.

Rüyada kol saat satın almak kaybedilmiş bir eşyanın bulunacağına, ara sıra iş hayatında yaşanan problemleri ortadan kaldıracağına, ne yapacağına karar veremeyeceğine delalet eder.

Rüyada birine saat takmak sıkıntılarının ve sorunların yakın bir zaman içinde eline geçecek olan para ile sona ereceğine, sevdiği kişilerden çok büyük destek göreceğine, ortaya koyacağı çalışmalar sayesinde kendisine çok iyi bir mevkide iş bulacağına, bir sebeple daha dikkatli ve hızlı olunması gerektiğine, aksi takdirde maddi ve manevi açıdan epey zarara uğranacağına, çok sıkıntılı ve zor günler geçirileceğine, rahat bir hayata kavuşmak ve sevdiği kişiler ile çok mutlu olmak için büyük çaba harcayacağına yorulur.

Rüyada saate bakmak işlerine olan konsantrasyonunu bozacağı gibi, sosyal çevresiyle olan ilişkilerinde de sıkıntıya neden olacağına, hayır işleri yaparak hem insanlara hem diğer canlılara yardımcı olunacağına, eşler arasında bir süredir devam eden tartışmaların tatlıya bağlanacağına işaret eder.

Rüyada gümüş saat bulmak sıkıntı içinde olduğu durumlardan kısa bir süre içinde kurtulacağına, huzuru yakalayacağına, kendisini sosyal hayata fazlasıyla kaptıracağına rivayet eder.

Rüyada saat hediye aldığını görmek yardım edeceği bazı kişilerden çok büyük hayır duaları alacağına, aile hayatında da kötü günlerin yaşanacağına, bahtının ve kısmetinin açık olacağına ve kaderinin de yüzüne güleceğine işarettir.

Rüyada kayıp saati bulmak iş konusunda kurduğu bir ortaklığın kısa süre içinde zarar getireceğine ve büyük üzüntüler yaşayacağına, daha huzurlu ve mutlu bir evlilik sahibi olunacağına, huzurunun ve sıhhatinin yerine geleceğine işaret etmektedir.

Rüyada saat hediye vermek işyerinde kıskanç bir kişinin yol açacağı bir sorun yüzünden üzüntü duyulacağına, elinde bulunan kazancın kendisine çok yeni kapılar açacağına, maddi olarak büyük bir atılım gerçekleştireceğine, kişinin başına gelen her olayda daha ılıman bir tavır sergileyeceği için çevresi tarafından da daha sevilen bir insan haline geleceğine rivayet eder.

Rüyada kol saati satmak mutlu ve keyifli hissedeceğine, bilgisi bulunmayan bazı konularda yeni birşeyler öğreneceğine, endişe edilen durumların ortadan kalkacağına ve güzel günlerin en sonunda geleceğine alamet eder.

Paylaş, Hayra çıksın
  • Rüyanız gün içinde yorumlanıp bu sayfada yayınlanacak. Yorum için ara ara bu sayfayı ziyaret etmeyi unutmayın.
  • En ilgili sayfaya yazılmayan rüyalar sistem tarafından otomatik olarak silinmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.