Rüya Tabirleri / Genel / Rüyada pirinç ve kuru fasulye görmek

Rüyada pirinç ve kuru fasulye görmek

Rüyada pirinç ve kuru fasulye görmek daha güçlü bir hale geleceğine, atılan adımların kısa sürede başarıya ulaşacağına, eş, dost ve akrabalar ile bazı ortaklıklar yapılacağına, güzel günlerin yakında olduğuna, kıskanılacak projelere imza atılacağına ve hayırlı bir kısmet ile dünyaevine girileceğine, ondan faydalanacağına, bir işe girdiği sırada ya da bir çalışmayı bitirirken bu kişinim engel olması ile karşılaşacağına, çocuklarından ve tüm sevdiklerinden uzak kalacağına, yapılan işin bol kazanç getireceğine, hayal kırıklığı yaşayacağına, umutlarını yitireceğine, dünya ve ahiretinin güzel olmasına yorulmaktadır.

Rüyada pirinç ve kuru fasulye gördüyseniz:

  • Sorumluluk veya görevlerinizi yerine getirmeniz eleştirilerin önünü kesebilir.

Rüyada pirinç ve kuru fasulye görmek keyfinin yerine geleceğine, işlerinin açılacağına, hafifleyeceğine, sırtındaki yükten kurtulacağına, kendisine fazlaca kar getireceğine ve hedeflerinin karşılık bulacağına alamet eder.

Rüyada pirinç ve fasulye görmek ele geçen fırsatların kaçırılmasına sebep olan şeylerin ne olduğunun bulunacağına, yeni duygular tadacağına, yeni kısmetlere nail olacağına, içinin kıpır kıpır olacağına, yüzünün de güleceğine, yaşamına huzurun, sıhhatin, ağız tadının ve neşenin hâkim olacağına bu sayede keyfinin yerine geleceğine rivayet eder.

Rüyada kuru fasulye yemeği yemek iyi huylu olması sayesinde herkes tarafından sevileceğine, bir sebeple çok zarar edeceğine, pek güven vermeyen bir kişinin iş teklifinin geri çevrileceğine alamet eder.

Rüyada kuru fasulye ve pilav yemek kişinin aile ve iş ortamında yeniden huzurun egemen olacağına, hayallerini sürekli erteleyeceğine, sağlığının yakın zaman içinde bağışıklığının düşmesi sonucu bozulacağına, eş, dost ve akrabalar ile bazı ortaklıklar yapılacağına, güzel günlerin yakında olduğuna, kıskanılacak projelere imza atılacağına ve hayırlı bir kısmet ile dünyaevine girileceğine rivayet etmektedir.

Rüyada kuru fasulye yemeği pişirmek elini attığı her işten hayırlısıyla ve alnının akıyla çıkacağına, işlerinin yoluna gireceğine, hayallerinin gerçekleşeceğine ve kişinin ideallerine ve de hedeflerine ulaşacağına, harcamaların yoğunlaşmasıyla kişinin borçlarının da fazlalaşacağına yorulmaktadır.

Rüyada etli kuru fasulye görmek yaşadığı maddi sıkıntılardan kurtulacağına, ele geçen eğitim fırsatlarının değerlendirileceğine, maddi olarak çok büyük zarar göreceği bir işe girmek zorunda kalacağına ve üzüleceğine tabir olunur.

Rüyada pişmiş kuru fasulye yemek gönlünden geçenlerin gerçekleşeceğine, yaptığı işlerden çok büyük maddi ve manevi kazanç elde edeceğine, sahip olduğu mal varlığını kaybederken, bir yandan da hastalıklarla uğraşmak zorunda kalacağına delalettir.

Rüyada kuru fasulye ve pilav görmek işlerinin gerileyeceğine, bolluk, bereket ve mutluluk elde edeceğine, kendisine çok iyi gelecek işler yapacağına, uzun zamandan beri yaşanan sıkıntıların yakında sona ereceğine, çok daha iyi bir duruma gelineceğine ve mutlu olunacağına alamet eder.

Paylaş, Hayra çıksın
  • Rüyanız gün içinde yorumlanıp bu sayfada yayınlanacak. Yorum için ara ara bu sayfayı ziyaret etmeyi unutmayın.
  • En ilgili sayfaya yazılmayan rüyalar sistem tarafından otomatik olarak silinmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.