Rüya Tabirleri / Genel / Rüyada ölüyü oynarken görmek

Rüyada ölüyü oynarken görmek

Rüyada ölüyü oynarken görmek sorunların tamamen ortadan kalkacağına,sıkıntıların kısa bir zaman içinde sona ereceğine, çok yorulacağına, ağız tadı ile yaşamanın formülünü bulacağına, işlerinde büyük başarılar ve hayırlı kazançlar elde edeceğine, çok büyük çalışmalar yapılacağına, rahatlığa ve esenliğe kavuşacağına, hiç ummadığı bir anda çok daha kötü bir durumda kalacağına, yaşamının bir inişli bir de çıkışlı hale geleceğine delalettir.

Rüyada ölüyü oynarken gördüyseniz:

  • Aşk hayatınız veya yaratıcılık gerektiren işlerinizde ilham verici gelişmeler söz konusu olabilir.

Rüyada ölüyü oynarken görmek hayat boyu desteği olacağına, bir anında çok güleryüzlü ve çok sevimli bir kişi iken bir diğer anında çok somurtkan biri olacağına, rahat nefes alınacağına, zorlukların biteceğine işarettir.

Rüyada ölünün oynamasını görmek maddi sorunlarının çözüleceğine, sıkıntılarının hafifleyeceğine, elinin bollaşacağına, iyileşme göstereceğine, beden ve ruh sağlığının yerinde olacağına, onlar sayesinde kalkınacağına delalettir.

Rüyada ölüleri oynarken görmek zevke sefaya ve eğlenceye dalacağına, dünya mallarına karşı hırslanacağına bu yüzden de inancından ödün vererek yanlışlara düşeceğine, saman altından su yürüterek menfaat elde etmeye çalışacağına, kısa süre içinde hayatını kaybedeceğine delalet eder.

Rüyada ölü oynarken görmek kaybettiği maddi kayıpların eksiksiz şekilde karşılanacağına, kazancında çok büyük bir düşüş meydana geleceğine ve bu sebepten ötürü çok büyük bir üzüntü yaşayacağına, bir sebeple nerede yanlış yaptığını ve hangi kararı yanlış verdiğini oturup uzun uzadıya düşüneceğine delalet eder.

Rüyada birini oynarken görmek kötü alışkanlıklarından arınacağına, kazançlı olacağı işlere gireceğine, gelişeceğine, hayırlı rızık, kazanç ve şifa kapılarına ulaşacağına yorulmaktadır.

Rüyada sevgiliyi oynarken görmek sıkıntılarını ve sorunlarını bu şekilde ortadan kaldıracağına, sevdiği kişiler ile çok hayırlı ve büyük atılımlar gerçekleştireceğine, sağlık sorunlarının sona ereceğine, yeni bir işe girileceğine, kazancın büyük bir kısmının Allah yolunda kullanılacağına işarettir.

Rüyada çiftetelli oynayanları görmek işlerinin artacağına, heyecanlanacağı olaylarla karşılaşacağına, çalıştığı işte mevkisini korumak için pek çok çalışanla işbirliği yapılacağına yorulur.

Rüyada okey oynayanları görmek geçim zorluğundan kurtulacağına, sevilen bazı kişilerle ters düşüleceğine, stres ve yaşanacak sinir harbi yüzünden hasta olunacağına, yaşanan sıkıntıların sabır ve azimle ortadan kaldırılacağına, dert edilen bazı konularda büyük aşama kaydedileceğine rivayet etmektedir.

Paylaş, Hayra çıksın
  • Rüyanız gün içinde yorumlanıp bu sayfada yayınlanacak. Yorum için ara ara bu sayfayı ziyaret etmeyi unutmayın.
  • En ilgili sayfaya yazılmayan rüyalar sistem tarafından otomatik olarak silinmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.