Rüya Tabirleri / Genel / Rüyada ölü tarafından korkutulmak

Rüyada ölü tarafından korkutulmak

Rüyada ölü tarafından korkutulmak kazancın artması ile birlikte yardıma muhtaç kişilere yardım edileceğine, bankadaki hesabının büyüyeceğine, kendisine şans, mutluluk, başarı, sağlık ve huzur getirecek kararlar vereceğine, maddi açıdan sıkıntı duyulacağına, sıkıntının günden güne artacağına, bunalımlı ve buhranlı günler geçireceğine, hayallerinin gerçekleşmesi için ettiği duaların kabul olacağına ve bu sayede kişinin keyfinin yerine geleceğine, çok büyük zorluklar çekildikten sonra işlerin hayırlı bir şekilde ilerleyeceğine, sevilen ve değer verilen kişiler ile çok büyük bir ortaklığa girileceğine, bu sayede her geçen gün daha ünlü olunacağına alamet etmektedir.

Rüyada ölü tarafından korkutulmak gördüyseniz:

  • Ne yaparsanız yapın hızınızı yükseltmek zorundasınız.

Rüyada ölü tarafından korkutulmak atılacak adımlar ve ortaya konulacak projeler sayesinde çok büyük kazanç elde edileceğine, elindeki projeleri gerçeğe çevireceğine, uzun zamandan beri üzerinde çalıştığı bir işten kendisine gelecek olan çok iyi bir teklifle ayrılacağına, geçmişte yaşadığı acıları unutacağına inanılır.

Rüyada cinler tarafından korkutulmak yolculuktan sonra girilen işlerde çok büyük ve kazançlı çalışmalar yapılacağına, birçok insandan çok güzel takdirler alınacağına ve üst mevkilerde yer alınacak bir iş teklifi geleceğine, annesinin ve babasının ettiği dualarla sırtının yere gelmeyeceğine, akabinde de acı çekerek vefat edeceğine delalettir.

Rüyada biri tarafından korkutulmak işinde zarar edeceğine, maddi gücünü kaybedeceğine, zor durumlara düşeceğine, üzüleceğine ve hatta hastalanacağına, hayata olan bakışının da olumlu yönde gelişeceğine, küskünlük yaşanacağına rivayet eder.

Rüyada erkek tarafından korkutulmak çevresi ile son derece uyumlu ve ruhen de sakinleşmiş olacağına, eşi ya da çocukları ile karşı karşıya geleceğine, böyle bir durumda da yapmak istediği işlerden zarar edeceğine alamet etmektedir.

Rüyada şeytan tarafından korkutulmak kazancının günden güne azalacağına, işlerin ters gideceğine ve çok büyük sorunlar yaşanacağına, uzun süre kötü giden bir işin düzeltileceğine ve yalan söyleyerek insanların arasını bozan bir kişinin haneden uzaklaştırılacağına inanılır.

Rüyada eşi tarafından korkutulmak insanlık görevlerine daha fazla eğileceğine, bilgilerle donanacağına, onları okula göndereceğine, insanların takdirini kazanacağına rivayet eder.

Rüyada birisi tarafından korkutulmak işlerine gösterdiği ilgi ve özenin azalacağına bu nedenle de başarısının düşeceğine, içine kapanacağına, elini eteğini her şeyden çekeceğine, çok daha iyi işler yapıp insanlar arasında saygı görmesine vesile olacağına rivayet eder.

Rüyada görünmeyen varlıklar tarafından korkutulmak sıkıntılarınızın bir müddet daha devam edeceğine, endişelerinin ve üzüntülerinin biteceğine, aynı karşılığı alamayacağına yorulmaktadır.

Sayfayı Kaydet

Rüyanı Yaz, Ehl-i Tabir yorumlasın!

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments