Rüya Tabirleri / Genel / Rüyada ölmüş eltiyi görmek

Rüyada ölmüş eltiyi görmek

Rüyada ölmüş eltiyi görmek hem işyerine hem haneye bolluk ve bereket geleceğine, yakında başlayacak aşk macerasına, hiç beklemediği kişilerden ihanet göreceğine ve kendisini korumak için hayatında çok köklü değişiklikler yapacağına, verilen duygusal kararlar kadar, anlık çıkışların da kişiye dönüp dolaşıp zarar vereceğine, yardım etmenin bir yaşam biçimi olacağına, hiçbir sorun yaşamayacağına, kendini büyük bir çıkmazın içinde bulacağına, akrabaların ve arkadaşların çok sevineceği bir işe girileceğine, mal mülk sahibi olunacağına inanılır.

Rüyada ölmüş eltiyi gördüyseniz:

  • Belli konuları diğerlerinin değerlendirdiği şekilden farklı değerlendiriyor olabilirsiniz.

Rüyada eltisinin kızını görmek maddi zarara neden olacak durumlarla karşı karşıya kalınacağına, fikirlerinin çatışacağına ve bu kimselerle muhabbetinin biteceğine, zaman zaman kötü giden hayatının renkleneceğine işaret eder.

Rüyada eltinin hamile olduğunu görmek hayırsız kişilerle iş yapmak zorunda kalınacağına, başarısız, mutsuz, hasta ve üzgün olacağına, zor ve kötü günler geçireceğine, iş hayatında çok büyük atılımlar yapmak için harekete geçeceğine işaret etmektedir.

Rüyada eltiyi dövmek sorunların günden güne daha da artacağına, sevilen kişilerle tartışmalar yaşanacağına, hayırsız kişilerle muhatap olunacağına ve uzun zamandan beri kırgın olunan bir kişi ile aradaki buzların eritilemeyeceğine, ilerleyeceğine, gelişeceğine, hayırlı rızık, kazanç ve şifa kapılarına ulaşacağına, yanlış bir adım sonrasında sosyal ilişkilerinin bir anda bozulacağına alamet etmektedir.

Rüyada ölen eltiyi görmek işlerinin açılacağına ve yüzünün de güleceğine, kötü haberler alacağına, sevdiği kişilerle mutlu olacağı bir işe gireceğine alamet eder.

Rüyada eltini hamile görmek düşmanlarının kendisinden uzaklaşacağına, hayatın gerçeklerini çok daha kolay ve tarafsız şekilde görme yetisine sahip olacağına, bir sebeple çok büyük bir yıkıma uğrayacağına, büyük bir boşluğa düşeceğine delalet eder.

Rüyada eltimin hamile olduğunu görmek mutlu ve huzurlu bir hayata kavuşacağına, iş güç sahibi olacağına, bir işte tutunmakta güçlük çekeceğine yorulmaktadır.

Rüyada eltini görmek dertlerin biteceğine, yapılan işte uğranıla zararların telafi edileceğine, ters giden işlerin edilecek dualar sayesinde yoluna gireceğine, iş hayatında terfi alınacağına, kimseye muhtaç olmadan yaşayacağına, sorunlarından ve sıkıntılarından uzun uğraşlar sonunda kurtulacağına yorulur.

Rüyada elti görmek büyük bir maddi refaha kavuşacağına, daha sonra bu kişi ile dünyaevine gireceğine ve hiç olmadığı kadar mutlu olacağına, yakın bir zaman içinde yüksek bir mevkiye terfi edeceğine işaret eder.

Paylaş, Hayra çıksın

Rüyanı Yaz, Ehl-i Tabir yorumlasın!

guest
2 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Gülşen

Rüyamda ölmüş olan kaynımla ortak kurbana girmişz kaynım kurbanı kesmeye şimdiye ısrar ediyo beno kurbanın parasını ben biriktirdim odana kesilecek onu aklından çıkar diye iddia ediyorumaynı evin içinde ölmüş olan eltimi ve kaynanamı da gördüm ama onlarla hiç konuşmadık