Rüya Tabirleri / Genel / Rüyada ölmüş bir kedi görmek

Rüyada ölmüş bir kedi görmek

Rüyada ölmüş bir kedi görmek sıkıntısı olanın ferahlığa çıkacağına, maddi anlamda da gelirinin ve malının artacağına, insanlardan göreceği bazı kötülüklerden ötürü çok zor günler geçireceğine, gönül bağı kurulmuş olan bir kişi ile evlilik yolunda bazı kararlar alınacağına, sorunlarının sona ereceğine, mutluluğu ve başarıyı yakalayacağına, huzurunun ve rahatının ömür boyu süreceğine, yoksulluk günlerinin artık arkada kalacağına, yıllardan beri biriktirdiği parayla edindiği tecrübeyle girdiği işi deyim yerindeyse zirveye çıkaracağına işaret etmektedir.

Rüyada ölmüş bir kedi gördüyseniz:

  • Sevdiğiniz kişiyle ilişkilerinizi kuvvetlendirebilir veya yakındaki bir kişiyle farklı boyutta bir deneyim yaşayabilirsiniz.

Rüyada kediyi kestiğini görmek haram mal yiyip içeceğine, güzel ve tatmin edici bir ilişkiye başlayacağına, yanına kötülük uğramayıp, her zaman salih kişilerle birlikte olacağına alamet eder.

Rüyada kedi kuyruğunun koptuğunu görmek elinde bulunan imkânları çok iyi bir şekilde değerlendireceğine ve uzun bir ömre sahip olacağına, bazı kimselere haksızlık edeceğine, evinde maddi ve manevi hiçbir eksiğinin olmayacağına yorulmaktadır.

Rüyada kulaksız kedi görmek maddi ve manevi olarak çok büyük sıkıntılara uğrayacağına ve kendisini seven ve takdir eden insanlar tarafından yerileceğine, iş güç konusunda birçok karar verileceğine, yakın bir zaman içinde çok zor bir işin atlatılacağına, özellikle geleceği konusunda maddi yönden tutumlu şekilde hareket etmekle kendisini ve sevdiklerinin hayatını riske atmayacağına rivayet eder.

Rüyada minik kedi görmek bilgili, kültürlü ve donanımlı hale geleceğine, korkuların ve kaygıların yakın zamanda ortadan kalkacağına, rutin bir şekilde ilerleyen bir birlikteliğin yakın zaman içinde sona ereceğine, işlerinin kısa süre içinde hayırlı ve güzel bir şekilde ilerleyeceğine, içinde bulunduğu üzüntülü durumun yakın zamanda düzeleceğine, eline geçen kazancın gün geçtikçe daha da artacağına yorulmaktadır.

Rüyada farenin kediyi öldürmek maddi olarak çok büyük zararlara uğrayacağına, bekarsa yakında evleneceğine ve mutlu olacağına, rakiplerini kıskandıracak kadar büyük projelere imza atacağına, yaşadığı bir rahatsızlığın yakın bir zamanda son bulacağına, büyük bir azimle çabalayarak kendi işini kuracağına, etrafındaki insanlara başları sıkıştığında yardım edeceğine tabir olunur.

Rüyada kedinin üstüne oturmak bir sebeple kendisini bir türlü toparlayamayacağına, sevdiği ve yardım istediği kişilerden de yardım göremeyince uzun süreli bir depresyonun ortasında kalacağına ve çok kötü günler geçireceğine, çok uzun zamandan beri hayal ettiği ve çok istediği şeylere en kısa zamanda kavuşacağına, işlerin yoluna gireceğine, kurulu bir düzenin sağlanacağına işarettir.

Rüyada küçük kedi öldürmek kendisini sıkan ve üzen kişilerden uzak duracağına, içinde bulunduğu sorunları çözeceğine, maddi olarak zengin hale geleceği gibi manevi olarak da önemli bilgilerle donanacağına, bu sayede her anlamda güçleneceğine delalet eder.

Rüyada kedi kucaklamak kazanılan başarılar sayesinde üst bir mevkiye terfi edileceğine, projelerin ve harcanan emeklerin de takdir göreceğine, başarısız ve mutsuz olacağına, maddi olarak güç kaybedeceği gibi manevi anlamda da çöküşe geçeceğine işaret etmektedir.

Hemen Paylaş & Kaydet

Rüyanı Yaz, Ehl-i Tabir yorumlasın!

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments