Rüya Tabirleri / Genel / Rüyada ölmüş bir devlet adamı görmek

Rüyada ölmüş bir devlet adamı görmek

Rüyada ölmüş bir devlet adamı görmek yapılan çalışmaların sürekli artarak başarı sağlayacağına, işlerin düze çıkarılacağına, maddi açıdan büyük bir sıkıntı vereceğine, eşler arasında bazı sürtüşmeler yaşanacağına, meslek hayatında başarı ve zafer elde edeceğine bu sayede hayallerindeki yaşama kavuşma fırsatı elde ederek her geçen gün çok daha güzel olaylarla karşılaşacağına, ayrıca çok kötü olaylar yaşanacağına, bitmek tükenmek bilmeyen bir tartışmanın arasında kalınacağına ve gerek yakın arkadaşların ve gerek akrabaların karşı çıkacağı bir işin içine girileceğine, gelişmelerin rüya sahibini hiç memnun etmeyeceğine ve ilerleyen günlerde başının epey sıkışacağına, iyiliğe kavuşacağına, yaşama isteğinin artacağına, keyfinin ve ağız tadının da yerine geleceğine, anne baba dualarının alınması sebebiyle işlerin açılacağına, yaşanan kıskançlığın açtığı sorunların düzeltileceğine rivayet eder.

Rüyada ölmüş bir devlet adamı gördüyseniz:

  • Fikirlerinizi dile getirirseniz, insanların sizi dinlediğini göreceksiniz.

Rüyada büyük devlet adamı görmek hediyeler ve elbiseler alınacağına, bazı sebeplerden ötürü mutsuz olan bir kişinin yüzünün güldürüleceğine ve bu sayede hayır duaları alınacağına, borçlarının azalacağına, kısa sürede başarısının artacağına, kaybettiği maddi kayıpların eksiksiz şekilde karşılanacağına ve refah düzeyinin eskisinden de iyi hale geleceğine işarettir.

Rüyada devlet adamıyla öpüşmek tüm sıkıntılarından ve sorunlarından yakın bir zaman içinde kurtulup çok güzel işlere imza atacağına, hayalini kurduğu şeylere kısa bir zaman içinde ulaşacağına, helal rızka kavuşacağına rivayet etmektedir.

Rüyada devlet adamı öpmek oluşan zararları telafi etmek için yeni ve çok daha büyük işlere gireceğine, ancak zararın daha büyümemesi ve yeni bir sorunla karşılaşmamak için çok büyük önlemler alacağına, çok hayırlı ve büyük kısmetlerin ele geçeceğine, hesap yapmadan, kısıtlama yoluna gitmeden rahatça harcama yapacağına işaret etmektedir.

Rüyada devlet adamından para almak çalışma esnasında gösterilecek başarı sayesinde yönetimden çok büyük övgüler geleceğine, büyük bir adım atılacağına, eski küskünlüklerin giderilerek geleceğe pozitif bir şekilde bakılacağına, sevilen ve güvenilen biriyle girilecek bir tartışma sonrasında tüm görüşmelerin kesileceğine alamet eder.

Rüyada devlet adamını ölmüş görmek kendisine rahat bir hayat kurmak için çok hayırlı bir yoldan geçeceğine, ele geçen her fırsatta daha iyi şeyler yapmak için çaba gösterileceğine, kazancının her kuruşunun karşılığını alın teri ile vereceğine işaret eder.

Rüyada ünlü devlet adamı görmek kendisini çok iyi hissettirecek, yüceltecek ve gururlandıracak sözler duyacağına, tatsız durumlar yaşanacağına, yanlış yatırımlar yapılacağına rivayet etmektedir.

Rüyada bir devlet adamını görmek tersine suyun üstünde zorla giden sandal da kötü sürecinizin kısa zamanda sonlanacağına ve aydınlık günlerin yakın olacağına, maddi açıdan büyük bir rahatlama geleceğine, üzerinde epey bir zamandan beri çalışılan bir işle ilgili olarak önemli bir adım atılacağına ve sorunların biteceğine, endişe duyulan çeşitli durumlara düşüleceğine rivayet eder.

Rüyada devlet adamı başbakan görmek iş hayatında atılıma geçeceğine, olmayacak hayallere kapılacağına, hayallerinin ve dileklerinin de gerçekleşeceğine delalet etmektedir.

Hemen Paylaş & Kaydet

Rüyanı Yaz, Ehl-i Tabir yorumlasın!

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments