Rüya Tabirleri / Genel / Rüyada okul arkadaşına sarılmak

Rüyada okul arkadaşına sarılmak

Rüyada okul arkadaşına sarılmak alınteri ile kazanılan paranın hayırlı bir iş için bir kenara konulacağına, tekin olmayan işlere atılarak elindekilerden olacağına, aile hayatının çok huzurlu bir şekilde geçeceğine, haram maldan ve helal olmayan kazançtan geri duracağına, düşmanlara sahip ise, onlara galip geleceğine, hayırlı bir kısmetle dünyaevine girileceğine, bu kısmetin yeni bir kapı açacağına, büyük kazançlar elde edeceği bir çalışma gerçekleştireceğine ve kendisini başarılı işlerde bulacağına, verilen sözlerin tutulamayacağına, sıkıntılarla ve sorunlarla karşılaşacağına, geçim derdine düşeceğine delalet eder.

Rüyada okul arkadaşına sarılmak gördüyseniz:

  • Diğerlerine danışmak, fikir paylaşmak veya Pazar araştırması yapmak için yeterli zaman olmayabilir.

Rüyada eski okul arkadaşına sarılmak ancak durumundan kurtulmazsa kendisini çok bereketli ve güzel zamanlardan mahrum bırakacağına, hayatını ailesine adayacağına, huzurlu ve güzel bir hayata sahip olacağına, sevdiği bir kişi ile yakın zaman içinde dünyaevine gireceğine, herkese iyilik yaparak insanların gözünde değerini artıracağına ve kulluk görevlerini tam olarak yerine getireceğine delalet etmektedir.

Rüyada okul arkadaşına sarılmak atılan adımların pek yarar getirmeyeceğine, aksine büyük zarar görülmesine sebep olacağına, hayatının tamamen altüst olacağına, çok uzaktaki bir kişiden yaptığı iş ile ilgili olarak çok sevindirici ve çok büyük başarılar kazandıracak haberler alacağına işaret eder.

Rüyada okul arkadaşımı görmek gidilen yolda engel üstüne engelle karşılaşılacağına, yarınlarının kazançlı ve mutlu geçeceğine, çok büyük kazançlar elde edileceğine, sıkıntıların ve sorunların son bulacağına rivayet etmektedir.

Rüyada okuldaki arkadaşlarını görmek kazadan ve beladan başının kurtulmayacağına, konfor içinde olacağına, borçlarını ödeyeceğine, tez zamanda duyulacak hayırlı bir habere tabir olunur.

Rüyada eski okul arkadaş görmek hiçkimsenin cesaret edemediği ya da yapılmaz dediği işlerin kolay bir şekilde yapılacağına, kişinin başına gelen her olayda daha ılıman bir tavır sergileyeceği için çevresi tarafından da daha sevilen bir insan haline geleceğine, aile  hayatında tartışmalar ve sürtüşmeler yaşanacağına delalettir.

Rüyada okulda arkadaşlarını görmek kısa süre içinde işlerinde çok büyük bir ferahlık yaşayacağına, durumun farkına varılmasına rağmen sevilen bir kişinin ısrarı üzerine işe devam edileceğine, çeşitli tartışmalar yaşanacağına, eğer gören kişinin borçları varsa bu borçları ödeyecek maddi gücü bulacağına işaret eder.

Rüyada orta okul arkadaşlarını görmek nefsine yenileceğine, fakirlerin zenginleşeceğine ve huzurlu olunacağına, yapılan çalışmaların eskisi gibi kazanç getirmeyeceğine işarettir.

Rüyada okulda arkadaşını görmek kişinin mutluluğunu artırarak, yaşayacağı her güzellik için Allah’a şükran borçlu olacağına, elinde bulunan bazı işleri kendisini çekemeyen kişilerin alacağına, yollarının aksiliklerle kapanmayacağına yorulmaktadır.

Paylaş, Hayra çıksın

Rüyanı Yaz, Ehl-i Tabir yorumlasın!

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments