Rüya Tabirleri / Genel / Rüyada oğlunun yüksekten düştüğünü görmek

Rüyada oğlunun yüksekten düştüğünü görmek

Rüyada oğlunun yüksekten düştüğünü görmek en umutsuz olduğu anda da Allah tarafından kendisine hayırlı bir kapının açılacağına, bu sayede tüm kederinin, üzüntüsünün ve ağırlığının da kaybolup gideceğine, rahat nefes alınacağına, yaşamının daha kolay hale geleceğine, kendisi için en uygun kararları vereceğine ve Allah’ın izni ile girdiği işlerde yenilgiye uğramayacağına, rüya sahibinin hayattan ve sevdiklerinden yana yüzünün güleceğine, eş, dost ve akrabaların katılacağı bir eğlence yapılacağına, aile hayatında çeşitli tartışmalar ve zor durumlar yaşanacağına, bir işte tutunmakta güçlük çekeceğine alamet etmektedir.

Rüyada oğlunun yüksekten düştüğünü gördüyseniz:

  • Başkalarının taleplerine göre değil, kendi ihtiyaçlarınıza uyan değişiklikler yapmalısınız.

Rüyada oğlunun yüksekten düştüğünü görmek araba ya da tarla gibi bir yatırım yapacağına, bir türlü istediği gibi hareket edemeyeceğine, ele geçecek haram mal ve paraya işarettir.

Rüyada oğlunu düşerken görmek rüyayı gören kişinin, bu haberden ötürü neredeyse yıkılan kişiye çok büyük bir destek olacağına, yaşam standartlarını yükselteceğine, daha ferah ve daha rahat bir hayata kavuşup kendisini daha iyi hissedeceğine ve bu durumun iş hayatına ve aile hayatına yansıyacağına işaret etmektedir.

Rüyada oğlunun merdivenden düştüğünü görmek çok daha iyi çalışmalar için kaynak bulunacağına, hayalini kurduğu işin başına geçeceğine, hayal edilen şeylerden gittikçe uzaklaşılacağına alamet etmektedir.

Rüyada oğlunun kuyuya düştüğünü görmek kendisini üzen şeyleri teker teker hayatından çıkaracağına, eşinin kendisine her konuda destek vereceğine, bolluk içinde yaşanacağına inanılır.

Rüyada oğlunun çukura düştüğünü görmek uzun zamandan beri ödenmesi gereken bir borcun yakında ödeneceğine, üzüntülerini ve acılarını unutacağına, iş hayatında karşısına çıkan kötü olayların ve durumların düzeleceğine, üzüntülerin, dertlerin ve endişelerin sona ereceğine, yepyeni ve hayırlı iş kapıları açılacağına yorulur.

Rüyada oğlunun uçuruma düştüğünü görmek sürekli herhangi bir kazanç getirmeyecek işler ile uğraşacağına, kişinin moraline, sağlığına ve huzuruna kavuşacağına, zora girmiş bir işin düze çıkacağına tabir olunur.

Rüyada oğlunun binadan düştüğünü görmek malını ve parasını güçsüz ve düşkün kişilerle paylaşma yüceliğini göstereceğine, iyilik ve merhamet dolu bir kalbin sahibi olacağına, gelirinin azalacağına, karşısına aksiliklerin ve engellerin çıkacağına ve rakiplerinin kendisini yenmesi nedeni ile başarısının düşeceğine, bir sebeple sıkıntılı bir döneme gireceğine, elinde bulunan kazancı bu işe yatırdığı için çok sıkıntı çekeceğine, yakın olduğu kişilerden birinin ihanetine uğrayacağına delalet etmektedir.

Rüyada oğlunun balkondan düştüğünü görmek olaya tanık olan kişilerin üzülmesine sebep olunacağına, aile bireylerinin bazı konularda yargısız infaz yaptığının düşünüleceğine, takdir edileceğine, zorluklardan ve zahmetten kurtulacağına ve dertlerinin bitmesiyle kuş gibi hafifleyeceğine alamet etmektedir.

Sayfayı Kaydet

Rüyanı Yaz, Ehl-i Tabir yorumlasın!

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments