Rüya Tabirleri / Genel / Rüyada mermi yemek

Rüyada mermi yemek

Rüyada mermi yemek çalışma hayatını kurtarmak amacıyla istenmeyen yollara girileceğine ve tartışmaların arasında kalınacağına, işlerindeki verimin ve rızkındaki bolluğun artacağına, kişinin karamsar ve üzgün ruh halinden kurtulacağına, rüya sahibinin mutluluğua kavuşacağına ve daha güzel ve hayırlı günler göreceğine, hayatı boyunca kazalı, belalı kişilerden hep uzak durmaya özen göstereceğine, her daim temkinli olacağına, hakkını alacağına, bir sebeple bu durum için çeşitli önlemler alacağına, yakın bir zaman içinde yeni bir eve taşınabileceğine, var olan borçların kısa bir zamanda ödeneceğine, bu sayede az da olsa feraha çıkılacağına inanılır.

Rüyada mermi yemek gördüyseniz:

  • Geçmişi hatırlayabilir, eski arkadaşlarınızla bağlantı kurabilirsiniz.

Rüyada kafasına mermi yemek içinde bulunduğu dertleri kendi başına ortadan kaldıracağına, çok başarılı olacağına, işlerinin hızlı bir şekilde düzeleceğine, kişinin eski aşkına geri döneceğine rivayet etmektedir.

Rüyada mermi yemek aynı oranda yetkilerinin genişleyeceğine, çok kötü durumlara düşeceğine, sorunlarından ve sıkıntılarından ötürü ruhsal olarak hasta olacağına, saygı duyulan ve kudretli bir insanla karşılaşacağınıza yorulur.

Rüyada tabancayla mermi atmak hayatınızın neşe dolacağına, güzelleşeceğine, çok iyi işlere imza atıp çok sevilen bir kişi ve çok iyi bir aile babası olacağına, sıkıntıların ve zorluğun yakın zaman içinde ve herhangi bir zarar vermeden biteceğine, ferahlığa çıkılacağına yorulur.

Rüyada mermi sesi duymak yüz güldürecek sonuçlar elde edeceğine, sevinç dolu haberler alacağına, onu başarıya, çıkış yoluna ve kurtuluşa götürecek yardımsever, cömert ve iyi niyetli kişilerle karşılaşacağına yorulur.

Rüyada silah mermisi görmek anne baba duaları alınacağına, çok büyük ve hayırlı çalışmalar gerçekleştirmek için çok azim göstereceğine, tövbelerinin kabul olacağına alamet eder.

Rüyada elinde mermi görmek bilmediği bazı gerçekleri öğreneceğine, verilen sadakalar sayesinde kazaların ve belaların atlatılacağına, fakir fukaraya edilen yardımların ardından bol bol hayır duası alınacağına, hayallerin gerçeğe dönüşeceğine, yenilgiye uğramış hissedeceğine yorulmaktadır.

Rüyada tabanca ve mermi görmek sorunların kalmayacağına, hayatınızda çok güzel değişiklikler olacağına, hayatın gerçeklerini çok daha kolay ve tarafsız şekilde görme yetisine sahip olacağına, bu sayede yaşamına çok daha kolay şekilde yön vereceğine delalet eder.

Rüyada silaha mermi koymak eş, dost ve akraba ile bir soruna çözüm bulunacağına, yaşadığı sorunların kısa zamanda ortadan kalkacağına, pek çok fırsatı kaçıracağına delalet etmektedir.

Paylaş, Hayra çıksın

Rüyanı Yaz, Ehl-i Tabir yorumlasın!

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments