Rüya Tabirleri / Genel / Rüyada memurluk sınavına girmek

Rüyada memurluk sınavına girmek

Rüyada memurluk sınavına girmek olumlu ve güzel gelişmeler yaşayacağına, maddi olarak kötü geçen bir dönemin kapanacağına, yeni işlerin geleceğine, keyfinin ve sağlığının da yerine geleceğine, ele geçen fırsatlar sayesinde çok büyük adımlar atılacağına, çok sevinçli ve huzurlu günler görüleceğine, uzun zamandan beri kurulan hayallere kavuşulacağına, yorumlanırken, uzun tırnak aynı zamanda borç alınacağına ve geçim sıkıntısı çekileceğine, büyük kazançlar elde edileceğine, maddi açıdan sözü geçen biri olunacağına, yoluna çıkan tüm engelleri kolaylıkla aşacağına tabir olunur.

Rüyada memurluk sınavına girmek gördüyseniz:

  • Bazı karışık durumlar yeni hamleler , değişiklikler yapmanızı ya da taşınmanızı gerektirebilir.

Rüyada memurluk sınavına girmek başarılarının artmasıyla birlikte gelirinin de yükseleceğine, mutluluğun her zaman hayata renk katacağına, yardıma muhtaç olan herkese yardım edeceğine, sıkıntısı ve derdi olan herkese destek olacağına işarettir.

Rüyada memurluk sınavını kazanmak rahata kavuşacağına, Kuran hafızı olmaya yorumlanan rüya, kişinin ehli sünnete dikkat ettiğine ve hayatını İslami kurallara uygun yaşadığına, ailesine verdiği değeri her zaman gösterdiği gibi, sorumluluklarından da asla kaçmayacağına, ancak yakın bir arkadaşın bulacağı bir kaynak sayesinde sorunun ortadan kalkacağına rivayet eder.

Rüyada vergi memuru görmek işlerin kendiliğinden açılacağına ve problemlerin birbiri ardına patlak vereceğine, yakın bir zaman içinde tanışılacak bir kişi ile dünyaevine girileceğine, insanların güvenini kazanacağına işaret etmektedir.

Rüyada maliye memuru görmek büyük bir başarı ve saygınlık kazandıracak bir noktaya gelineceğine, dertlerinin hastalıklarının ortadan kalkacağına, kısmetlerinin kapanacağına işaret etmektedir.

Rüyada memur görmek moralsiz ve düşünceli olacağına, kendisini Allah’a yakın hissedeceğine ve kafasını yastığa rahat koyacağına, çok sevilen ve değer verilen insanlar ile araya çok büyük mesafeler konulacağına yorulur.

Rüyada memur olmak çok olumlu ve güzel gelişmeler ile karşılaşacağına, ele geçen kazancın pek bereketli olmayacağına, doğruluktan ayrılmayacağına delalet eder.

Rüyada devlet memur olmak dargınların barışacağına, ara bozucuların, nifak sokanların cezalandırılacağına, sorunların ve sıkıntıların ortadan kalkacağına ve tüm düşmanların ve çekemeyenlerin yenileceğine, sıkıntılarından kurtulacağına ve büyük bir ferahlama yaşayıp huzura ereceğine, zor durumların el birliği ile aşılacağına işaret etmektedir.

Rüyada memur olup atanmak ticari anlamda yön değiştireceğine, sadece kazancının eksilmesiyle kalmayacağına, eş ve çocuk sıcaklığını tadacağına tabir olunur.

Sayfayı Kaydet

Rüyanı Yaz, Ehl-i Tabir yorumlasın!

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments