Rüya Tabirleri / Genel / Rüyada masayı silmek

Rüyada masayı silmek

Rüyada masayı silmek akıllıca adımlar atmaya başlayacağına, yaptığı yatırımlardan hayır görmeyeceğine, malından ve parasından olacağına, kendisinin de bundan çok memnun olacağına, sevdiği kişiler ile daha çok vakit geçireceğine, sahip olduklarının da çoğalacağına, rızkının sonsuz olacağına, hatalı yollara gireceğine, düşmanlarınızdan herhangi birinin kötü haberini alacağınıza rivayet eder.

Rüyada masayı silmek gördüyseniz:

  • Bazı kişilere bazı nasihatler vermek veya işleri halletme biçimleri hakkında yorum yapmak isteyebilirsiniz.

Rüyada masanın tozunu silmek sevdiği kişiler tarafından uğratılacağı zararlar yüzünden çok büyük üzüntü duyacağına, sevdiklerinin hep yanında kalacağına, başkalarına öğüt verecek bir konuma gelineceğine yorulmaktadır.

Rüyada masa sildiğini görmek çok sıkıntılı ve zor günler geçirileceğine, onları hayatından ve kendisinden uzaklaştırmayı başaracağına, akılda bulunan bir projenin kişiyi olumsuz etkileyeceğine ve zamanında karşısına çıkan bir durumda sıkıntılı durumlara düşüleceğine işaret eder.

Rüyada beyaz masa silmek aksaklıklardan ötürü bir türlü ilerlemeyen bir proje yüzünden yatırımcılarla karşı karşıya gelineceğine, işlerinin açılacağına, hayatına bolluğun ve bereketin geleceğine, mesleğine dört elle sarılacağına delalet etmektedir.

Rüyada masa silmek kendi yağında kavrulsa bile huzurunun hiç bozulmayacağına, kafasının ve hayatının dingin olması sayesinde de yediği kuru ekmek bile olsa ona kebap gibi geleceğine, kavgalı aile bireyleri ile aralarındaki suların durulacağına, berekete ve bolluğa kavuşulacağına delalet etmektedir.

Rüyada cam masa silmek işlerin kısa süre içinde şaha kalkacağına, rüya sahibinin rahat bir hayata kavuşacağına, sorunların akıl yoluyla çözüleceğine delalettir.

Rüyada masayı silmek zorlukların baş göstereceğine, hesap yapmadan, kısıtlama yoluna gitmeden rahatça harcama yapacağına, bir süre zorluk çekeceğine alamet eder.

Rüyada ayakkabıyı silmek yaşamının güzelliği ve kolaylığı sayesinde her zaman hayata sıkı sıkı bağlı olacağına, sevince ve imrenilecek güzel bir duruma gelmeye, maddi imkânların günden güne artması sayesinde hayır getirecek yollara girileceğine, elde bulunan fırsatların çok doğru ve kazanç getirecek şekilde kullanılacağına alamet etmektedir.

Rüyada ayakkabı çamurunu silmek daha dikkatli ve daha sabırlı olunacağına, endişe duyulan bir konuda çok iyi bir duruma geçileceğine, yakın bir akrabanın vefatıyla miras sahibi olunacağına, aile bireylerinin de çok sevineceğine, sevilen bazı kişilerle ters düşüleceğine, stres ve yaşanacak sinir harbi yüzünden hasta olunacağına işarettir.

Paylaş, Hayra çıksın

Rüyanı Yaz, Ehl-i Tabir yorumlasın!

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments