Rüya Tabirleri / Genel / Rüyada kuşun elini ısırdığını görmek

Rüyada kuşun elini ısırdığını görmek

Rüyada kuşun elini ısırdığını görmek hayır getirecek temiz ve güzel kapıların açılacağına, bazı konularda konuşulacağına, hiç beklemediği bir anda çok büyük miktarda bir paranın eline geçeceğine, varolan kötü durumların ortadan kaldırılacağına, zararların telafi edileceğine, zorlukların yaşanacağına, her türlü uğursuzluk ve şanssızlık ile karşılaşıp gergin zamanlar geçirileceğine, işinden ve ekmeğinden olacağına, sevdiğine ve hayallerine kavuşacağına, istediği işleri yerine getirme fırsatına ve olanağına sahip olacağına, şansının yaver gitmesi sayesinde tüm isteklerinin ve dileklerinin de gerçekleşeceğine rivayet eder.

Rüyada kuşun elini ısırdığını gördüyseniz:

  • Genel hava uzlaşma ortamı yaratmaktan veya belli anlaşmaları desteklemekten uzak görünüyor.

Rüyada kuşun elini ısırdığını görmek kendisini daha rahat hissedeceğine, sorunların büyük darbeler vuracağına, akrabalardan herhangi bir destek alınmayacağına ve zor zamanlar geçirileceğine, kötülerin ve düşmanların yenilgiye uğratılacağına tabir olunur.

Rüyada deve kuşunun ısırdığını görmek sorunların biteceğine, hedeflere kısa süre içinde kavuşulacağına, esenliğe ve gönül hoşluğuna ereceğine, neşe içinde olacağına, aksiliklerin ortadan kaldırılacağına yorulur.

Rüyada muhabbet kuşunun ısırdığını görmek elinde bulunan imkânların bollaşacağına, hayatının bereketli ve verimli olacağına, akıllı ve doğru işler yapması sayesinde rızkının her geçen gün artacağına, yolunun açık olacağına, karşısına çözülemeyecek sorunların ve üstesinden gelemeyeceği zorlukların çıkmayacağına, hayatının kolaylıklar ve güzellikler içinde geçeceğine delalettir.

Rüyada muhabbet kuşun ısırdığını görmek işin zarar etmek üzere olduğuna ve yakın bir zaman içinde çok daha kötü olayların yaşanabileceğine, kirli işlere bulaşacağına, hedeflerine ve ideallerine kavuşacağına delalet eder.

Rüyada elini ısırmak iş hayatı ile ilgili çok hayırlı gelişmeler ile bir şekilde sorunlarının her geçen gün daha kolay bir hale geleceğine, dara düşeceğine, başarılar yaşanacak ve büyük atılımlar yapılacak bir işe girileceğine rivayet etmektedir.

Rüyada kaplumbağanın elini ısırdığını görmek hayırlı bir erkek ile evleneceğine, arabuluculuk yapılacağına, söylenen kötü sözler yüzünden kardeşlerin arasının bozulacağına işaret etmektedir.

Rüyada elini yılan ısırdığını görmek çok sıkıntılı ve üzüntülü günler geçirileceğine, çok sevilen ve değer verilen insanlar ile araya çok büyük mesafeler konulacağına, öte yandan ömrünün de çok uzun olacağına, insanlar arasında çok ses getirileceğine ve uzun zamandan beri çok sık rastlanmamış olan bazı fikirler ile projeler ortaya konulacağına işaret eder.

Rüyada ineğin elini ısırdığını görmek ele geçen bazı fırsatların yanlış bir şekilde kullanılarak heba edileceğine, huzuru yakalayacağına ve hayatının yolunda gideceğine, kendine olan güvenini yitireceğine, ticaret hayatında cesaretini kaybedeceğine, başarısının düşmesi nedeniyle kazancının da düşeceğine bu durumun da hayatının alt üst olmasına neden olacağına işaret eder.

Sayfayı Kaydet

Rüyanı Yaz, Ehl-i Tabir yorumlasın!

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
2 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Gurbet

Rüyamda sanki biyere yolculuk yapıyorum sürekli başımın üstüne değişik yırtıcı kuş konuyor elimi ısırıp gidiyor ve sonda bitanesi gelip elimi başımı ve omzumu ısırıyor öleceksin diyor omzumun acısıyla uyandım anlamı nedir acaba