Rüya Tabirleri / Genel / Rüyada kümeste tavuk horoz görmek

Rüyada kümeste tavuk horoz görmek

Rüyada kümeste tavuk horoz görmek yakın bir zamanda ortak olacağı bir işte çok büyük kazançlar elde edeceğine, başı sıkışmış kişilere destek olacağına, iyi niyetlerle attığı adımların takdir göreceğine, herkes tarafından saygı göreceğine, üzerinde epey bir zamandan beri çalışılan bir işle ilgili olarak önemli bir adım atılacağına, yaptığı çalışmalar ile adından sıkça söz ettireceğine, kişinin merhameti sayesinde her canlıya ihtimam göstereceğine, çekilen çilelerin unutulmasını sağlayacak kadar rahatın ve huzurun yerinde olacağına, illet hastalıklarından, bitmez sandığı borçlarından ve fakirliğinden kurtulacağına, gerçek huzuru ve mutluluğu yakalayacağına, düşmanlarını ve rakiplerini kahredeceğine delalettir.

Rüyada kümeste tavuk horoz gördüyseniz:

  • Aile ilişkilerinizin düzene girdiğini görmek sizi rahatlatabilir.

Rüyada kümeste tavuk horoz görmek kurtuluşa ereceğine, süzüleceğine, ağlayacağına, ödeme kolaylığına ve iyi geçime kavuşacağına tabir olunur.

Rüyada kümeste horoz görmek çok büyük bir borcun altına birlikte gireceklerine, uğranılan zararın paylaşılacağına, geçim sıkıntısı yaşayacağına, eline büyük fırsatlar geçeceğine alamet eder.

Rüyada kümeste tavuk görmek maddi anlamda büyük kayıplar verileceğine, sorunların yeni sorunlar doğuracağına, giderileceğine, hak etmediği bir tek kuruşa ya da bir tek lokmaya dahi tenezzül etmeyeceğine inanılır.

Rüyada kümes dolusu tavuk görmek güvenilirliği sayesinde iş hayatında da zorluk çekmeyeceğine, hayırlı bir kısmet ile tanışıp üzüntülü ve sorunlu ruh halinden kurtulup yine gülmeye ve eğlenmeye başlayacağına ve hayatına kaldığı yerden devam edeceğine, yapılan işlerde üstüste başarılar elde edileceğine, çok daha iyi çalışmalar için kaynak bulunacağına delalet etmektedir.

Rüyada kümes ve tavuk görmek ortaya koyacağı çalışmaların çok ses getireceğine, ettiği duaların ve dileklerin kabul olacağına, yaşanan kötü anıların silineceğine, uğranılan zararların telafi edileceğine, maddi olarak çok rahat edilecek bir çalışma ortaya konacağına inanılır.

Rüyada kümeste tavuk ve yumurta görmek uzun uğraşlar sonucu kurulan işte çok iyi hamleler yapılması sayesinde yüklü miktarda kazanç elde edileceğine, yaşama biçimini ve düşüncelerini sorgulayacağı bir döneme gireceğine, iyi şeyler yaşayacağına işarettir.

Rüyada tavuk ve kümes görmek yorgun ve hasta hissedeceğine, düşkün kimselerin yardımına koşacağına, zor bir dönem geçirileceğine işaret etmektedir.

Rüyada tavuk kümesi görmek sakin ve huzurlu günler geçireceğine, bir sebeple borcun gittikçe artacağına, daha da büyüyüp ödenmeyecek hale geleceğine, işlerini yoluna sokacağına ancak daha sonra edilen yardıma rağmen düşmanlarla işbirliği içerisine gireceğine yorulur.

Paylaş, Hayra çıksın
  • Rüyanız gün içinde yorumlanıp bu sayfada yayınlanacak. Yorum için ara ara bu sayfayı ziyaret etmeyi unutmayın.
  • En ilgili sayfaya yazılmayan rüyalar sistem tarafından otomatik olarak silinmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.