Rüya Tabirleri / Genel / Rüyada komşunun hanımını görmek

Rüyada komşunun hanımını görmek

Rüyada komşunun hanımını görmek yakın bir zamanda çok büyük kazançlar elde edilerek iş kurma konusunda adım atılacağına, yapılan şeylerin karşılığının fazlası ile alınacağına, sayılan ve sevilen bir kişi olunacağına ve üzüntü çekilen bir dönemin biteceğine, fırsatların heba edileceğine, yorucu geçen bir döneme girileceğine, uzun zaman boyunca maddi bir zarara sebep olacak bir işin peşinden gidileceğine ve zorluklarla başetmek zorunda kalınacağına, çok rahat edilen ve kazanç sağlanan bir dönemin biteceğine, tanıdığı kişinin meslek ve işine, görüş ve düşüncesine uymaya, sahip olmak istediği her şeye fazlasıyla sahip olacağına, çıkış kapısı bulunamadığı için ruhsal bir bunalım geçirileceğine, maddi anlamda refahın yerinde olacağına ve bu durumun bir ömür süreceğine, bolluk, bereket ve zenginlik sahibi olacağına delalet etmektedir.

Rüyada komşunun hanımını gördüyseniz:

  • Ailenizi etkileyen bazı olumlu haberler alabilirsiniz.

Rüyada komşunun hanımını görmek maddi ve manevi zarara uğranacağına, sıkıntılarını bir kenara kaldıracağına, işinde geniş yetkilerle donatılacağına ve en yüksek makamdaki isim haline geleceğine işaret etmektedir.

Rüyada hanımının aldattığını görmek kötü kişilerin arayı bozmasından ötürü tartışılan ve ayrı düşülen dostların biraraya geleceğine, daha çok önemli başarılara sahip olacağına, başın borçlularla belaya gireceğine alamet eder.

Rüyada hanımını sakallı görmek çok büyük bir prestije ve kazanca ulaşılacağına, işlerinin yoluna girmesi ve aile saadetinin yerinde olması sayesinde huzur bulacağına, mesleğini yetenekli olduğu alandan seçeceğine bu sayede işinde hem muvaffak hem de mutlu olacağına delalettir.

Rüyada hanım görmek yaşamına bolluğun, verimin ve bereketin geleceğine, neşesini hiç kaybetmeyeceğine, yaşadığı her günün kıymetini bileceğine ve yaşamından memnun olacağına, sıkıntıların tekrar tekrar başa saracağına alamet eder.

Rüyada eski hanımını görmek şansının ve bahtının açılacağına, hayatının güzelleşeceğine, elinin bollaşacağına, rahat edeceğine, beklediklerini duyacağına delalet etmektedir.

Rüyada hanımını öldürmek beğendiklerini kolaylıkla alabileceğine, özellikle küçük iş yerleri açma düşüncesinde olanlar için işlerin kısa sürede büyüme göstereceğine, rakiplerin orada burada çeşitli yalanlar söyleyeceklerine, bu yalanların ardından aile içine nifak tohumları ekileceğine yorulmaktadır.

Rüyada hanımı görmek kendisini bir süre dış dünyadan ve insanlardan soyutlayacağına, zarar edeceği bir durumdan başarı kazanacağı bir mevkiye çıkacağına ve kendisine uygun bazı projeler gerçekleştireceğine, atılacak adımlar sayesinde çok büyük başarılar ve kazançlar elde edeceğine yorulur.

Rüyada hanımının ağladığını görmek birçok konuda daha dikkatli olunacağına, dini bütün biri olarak yaşadığı hayatı başkaları için de güzelleştirmeye çalışacağına, canının sağ olacağına delalet eder.

Paylaş, Hayra çıksın
  • Rüyanız gün içinde yorumlanıp bu sayfada yayınlanacak. Yorum için ara ara bu sayfayı ziyaret etmeyi unutmayın.
  • En ilgili sayfaya yazılmayan rüyalar sistem tarafından otomatik olarak silinmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.