Rüya Tabirleri / Genel / Rüyada kızını kurtarmak

Rüyada kızını kurtarmak

Rüyada kızını kurtarmak ancak bu durumdan kurtulmak için işi bilen kimselerden fikir alacağına, üzücü, sinir bozucu ve rüya sahibinin rahatsız olmasına sebep olacak olayların yaşanacağına, iş hayatında bir ortaktan ya da destek olan birisinden ihanet görüleceğine, eğlenceli ve güzel günler yaşayacağına, yüzünün eskisi gibi güleceğine, aldığı dualar sayesinde işlerinin açılacağına, rakiplerinin üzüleceğine, sorunların altından kalkmak için çeşitli kararlar vereceğine ve verdiği kararların başarılı olması sayesinde kendisine olan güveninin artacağına, sevdiği bazı kişilerden alacağı destek sayesinde çok iyi çalışmalar gerçekleştireceğine, aile hayatı ile ilgili çok güzel bir haberin alınacağına, hayırlı bir kısmetle dünyaevine girileceğine alamet eder.

Rüyada kızını kurtarmak gördüyseniz:

  • Bazı beklenmedik gelişmeler veya ters giden olaylar planlarınızda yapılması gereken ufak tefek rötuşları görmenizi sağlayabilir.

Rüyada kızını düşmekten kurtarmak hem de rüya sahibinin hayatı ile ilgili daha çok problemle boğuşacağına, sıkıntılı olduğu bir zamanda başına gelecek olan güzel bir olay ile hayatını değiştirecek bir karar vereceğine, özellikle yasal sorunlar yaşanılan kişilerle mahkeme karşısında hesaplaşacağına delalet etmektedir.

Rüyada kızını kurtarmak nahoş sözler işiteceğine, kendisini çok kötü hissedeceğine ve içinde bulunduğu durumdan çok rahatsız olacağına, yapılan çalışmaların ve girilen işlerin hayırsız kişiler yüzünden durma noktasına geleceğine, maddi ve manevi açıdan çok büyük zararlara uğranacağına, ortaya çok başarılı ve kazançlı çalışmalar konulacağına tabir olunur.

Rüyada küçük kızı kurtarmak keyfin bozulacağına, anne ve baba için çok lazım olan birşey alınacağına, hane içinde bir takım zorluklara düşeceğine rivayet etmektedir.

Rüyada kızı kurtarmak çok büyük ve üst düzey bir mevkiye terfi edileceğine ve kariyerinde çok büyük bir adım atacağına, yeni bir ortama gireceğine, bu ortamda çalışmakta ya da işle ilgili adım atmakta çok zorlanacağına, oturduğu koltuğun kendisine gurur ve güç vereceğine yorulmaktadır.

Rüyada sevdiği kızı kurtarmak bir sebeple ailesi ile arasının açılıp, çok sayıda borca gireceğine, Allah’ın kendisine herşeyin en iyisini, en lüksünü, en güzelini ve en fazlasını nasip edeceğine, bir sebeple uzunca bir süre boyunca kendisini aklamaya çalışacağına inanılır.

Rüyada kızını boğulmaktan kurtarmak elde avuçta olan malın mülkün bir sağlık sorunu için harcanacağına, zor zamanlar geçirileceğine, eve kapanacağına yorulur.

Rüyada bir kızı kurtarmak kariyerinin herkesin kolaylıkla elde edemeyeceği nitelikte olacağına, büyük kazançlar elde edileceğine, maddi ve manevi olarak çok büyük ilerleme kaydedileceğine, mutlu, rahat ve huzurlu olunacağına, bunun da kendisini çok iyi hissetmesine vesile olacağına delalettir.

Rüyada köpeğin hayatını kurtarmak tutumlu ve elisıkı eş sayesinde para kazanmaya ve tasarruf yapmaya başlanılacağına, kendisini kötü yola sürmek ve kendisinden farklı şekillerde yararlanmak isteyen kötü kişilerden uzak duracağına ve daha huzurlu bir hayat süreceğine, ortaklık kurulan bir kişiden gelen yardım ya da desteklerle kurtuluşa erileceğine delalettir.

Hemen Paylaş & Kaydet

Rüyanı Yaz, Ehl-i Tabir yorumlasın!

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments