Rüya Tabirleri / Genel / Rüyada kendini kefende görmek

Rüyada kendini kefende görmek

Rüyada kendini kefende görmek gereksiz yere kavga dövüş çıkmasına sebep olabileceğine, çok sevineceği olaylar yaşayacağına, kötü niyet besleyen bir komşuyla ilişkilerin kesileceğine, yaşanan rahatsızlığın geçeceğine, mutlu olunacağına, işin kısa bir süre düzgün bir şekilde ilerlemesinin ardından bazı sorunlardan ötürü günden güne kötüye gideceğine ve bu yüzden çok yakın bir zaman içinde yeni bir işe girme konusunda bazı adımlar atılacağına, böylece hayata yeniden sarılacağına, endişe verici olaylar yaşanacağına, mutsuz ve huzursuz günler geçirileceğine, yepyeni biri haline geleceğine, ortaya konacak çalışmalar sayesinde çok iyi yerlere gelineceğine rivayet eder.

Rüyada kendini kefende gördüyseniz:

  • Öfkeyle çözülemeyecek şeyler olumlu adımlar atılarak veya yavaş hareket edilerek çözülebilir.

Rüyada kefene sarılmış bebek görmek konfor içinde olacağına, çok büyük mutluluklar yaşayacağına, önemli kişi haline geleceğine işaret eder.

Rüyada kefenlendiğini görmek bir sebeple bu kişiyle aranın açılacağına ve tüm barışma çabalarına rağmen bu kişi ile aranın bir türlü düzeltilemeyeceğine, gergin anların nişan atma veya söz bozma durumlarına neden olacağına, bir sebeple eşi ile arasının açılacağına ve mutluluğunu çekemeyen kişiler tarafından hiç istemeyeceği durumlara düşürüleceğine rivayet etmektedir.

Rüyada ölüye kefen giydirmek işlerin kötü bir duruma geleceğine, rakiplerin başarı kazanacağına, eline geçen imkânlar sayesinde çok istediği şeylere yakın zaman içinde kavuşacağına ve uzun zamandan beri beklediği bir haberin olumlu olarak geleceğine, sahip olduklarının kıymetini elindeyken bilmeyeceğine delalet etmektedir.

Rüyada kefene sarılmış ölüler görmek işlerin çok iyiye gideceğine, atılacak adımlar sayesinde işlerinin her geçen gün daha da artacağına, zahmet veren bir işin üstesinden kolayca gelineceğine yorulur.

Rüyada ölen birini kefenle görmek iş ile ilgili problemlerden ötürü çok büyük zorluklar yaşayacağına, iş kaybı yaşanacağına ve eğitim hayatında yaşanacak bir talihsizlik yüzünden okulla ilişkinin kesileceğine, iş dünyasındaki yerin kaybedileceğine, ağızdan çıkan sözler yüzünden yakın akrabalarla dargınlık yaşanacağına işaret eder.

Rüyada bebeği kefende görmek uzun zamandan beri hiç olmadığı kadar mutlu olacağına, arzularını, beklentilerini ve amaçlarını yerine getireceğine, acı veren kazalara alamet eder.

Rüyada ölen birine kefen giydirmek gittiği yerde çok iyi işler gerçekleştireceğine, sorunlarından ve sıkıntılarından kurtulmak için çok büyük bir adım atacağına, onu doyasıya yaşayacağına, sıhhat ve moral bulacağına alamet etmektedir.

Rüyada kefene sarilmak kültürlü, çağdaş, eğitimli ve görgülü kişi olmayı başaracağına, büyük ve garanti olacak gelir kapılarına ulaşacağına, koltuğunun yükseleceğine, gelirinin artacağına rivayet eder.

Sayfayı Kaydet

Rüyanı Yaz, Ehl-i Tabir yorumlasın!

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments